Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

21.12.2014.

Recommended Posts

American Football, NFL
19:00 CET (21/12/2014)
Pittsburgh Steelers - Kansas City Chiefs(Total)
Pick: Under 47.5
Odd: 1.83
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 6/10


Meč na Heinz Field,( Pittsburgh, PA) između domaćih Steelersa(9-5, 4-2 home) i gostujućih Chiefsa
(8-6, 3-4 away) je svakako izuzetno bitan za oba tima i posebno za Chifse koji porazom gube gotovo sve i teoretske šanse ali i Steelersi bi eventualnim porazom sebi doveli u pitanje zasada wild card jel im Ravensi dišuza vratom!!!
Ja na ovom meču neću tražiti pobednika meča jel mi se Under čini kao veoma dobar izbor čak me čudi i previsoka margina na meču koja mislim da će padati no videćemo!!!
Iako se napad Čeličnih po yardama kotira kao najbolji u ligi gde prednjači Big Ben koji igra sezonu karijere ali mislim da u ovom duelu Čelični neće tako lako razviti svoju igru kroz vazduh jel će naspram sebe imati sjajnu odbranu Chifsa posebno protiv pas igre u kojoj su drugi u ligi sa ispod 200y dopuštenih po meču dok su iprotiv trčanja dosta dobri posebno u end zoni dosad još nisu dozvolili ni jedan TD trčanjem u sezoni što je gotovo neverovatno!!!
Dok iako je odbrana Čeličnih ove sezone daleko ispod svojih mogućnosti ipak poseduju kvalitet a naspram sebe će imati jedan prilično limitiran napad Chifsa a upravo gde su Chifsi moćni u trčanju tu je odbrana Čeličnih dosta dobra.
I zadnja njihova dva duela su bila izuzetno tvrda -

11/12/12   KC 13 - PIT 16
11/27/11   PIT 13 - KC 9

Kako bilo očekujem jedan tvrd meč sa nadam se manjimbrojem poena i uzimam Under 47.5 na meču...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

American Football, NFL
19:00 CET (21/12/2014)
New Orleans Saints - Atlanta Falcons(Handicap)
Pick: New Orleans Saints -6
Odd: 1.90
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 7/10


Meč koji se igra na Mercedes-Benz Superdome,( New Orleans, LA) između domaćih Saintsa(6-8, 3-4 home) i gostujućih Falconsa(5-9, 2-5 away) je od izuzetnog značaja za obe ekipe Saintse bi pobeda dovela na prag diviziske titule dok bi Falconsi pobedom zadržali šanse za borbu za diviziju gde je još i Carolina u kombinaciji dok bi poraz Falconse izbacio iz trke...
Ja na ovom meču dajem prednost Saintsima i uzimam njihovu pobedu u hendikepu...
Od Saintsa se svakako mnogo više očekivalo ali loše partije ostalih konkurenata u div. ih i sa negativnim skorom drže na vrhu.
Saintsi posle iznenađujuće teškog poraza kući od Car. su se oporavili i dobili Chi. na gostovanju svakako glavni adut domaćina je napad koji predvodi sjajni QB D. Brees koji ima sjajne opcije u napadu čak je i igra po zemlji sve bolja dok će naspšram sebe imati jednu od najgorih odbrana u ligi posebno su užasni protiv pas igre gde su najgori u ligi.
Sa druge strane Falconsi su sa dva vezana poraza na pragu eliminacije iz trke za pley ofom i njima je svakako glavni adut napad predvođen odličnim QB M. Ryanom ali što bi mogao da bude veliki problem je povrede sva 3 vodeća WR od kojih su čak dva pod velikim znakom pitanja iako će učiniti sve da svi igraju u najvažnijoj utakmici sezone pitanje je koliko će biti spremni!!!
Dok je odbrana Atl. užasna dozvoljavaju ogroman broj poena i teško mogu zaustaviti napad domaćina.

Zadnja tri duela u  Superdomu su pripala Saintsima -

09/08/13   ATL 17 - NO 23
11/11/12   ATL 27 - NO 31
12/26/11   ATL 16 - NO 45

Nadam se da Saintsi večeras mogu dati više poena večeras nego što mogu primiti makar za jedan TD kako bilo uzimam  Saintse u hendikepu za viši ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

NHL - Pinnacle (OT Included)  :28nhl:
New York Rangers - Carolina Hurricanes - New York Rangers Over 2.5     :nije: 
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs - Toronto Maple Leafs +1.5     :nije: 
Boston Bruins - Buffalo Sabres - Boston Bruins Over 2.5      :uredu: 
Winnipeg Jets - Philadelphia Flyers - Winnipeg Jets Over 2.5  :uredu: 
:crossfingers:  :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...