Jump to content
Sign in to follow this  
tommyboy

europski hokej preko tjedna

Recommended Posts

Sonderjyske bi trebao dobiti,ali igraju jako sareno ove godine,pa kod njih nista nije sigurno.Meni se cini MoDo kao dosta siguran.Imaju sansu da skoce na tablici,da u razigravanju dobiju lakseg protivnika.Poslije 3 poraza,dobili su Linkoping u gostima,vrijeme je da dobiju i kuci.A Lulea ne briljira u gostima.Koeficijent je 1.80.Nisam bas neki strucnjak za hokej,ali nadam se da ce ti pomoci moje razmisljanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonderjyske bi trebao dobiti,ali igraju jako sareno ove godine,pa kod njih nista nije sigurno.Meni se cini MoDo kao dosta siguran.Imaju sansu da skoce na tablici,da u razigravanju dobiju lakseg protivnika.Poslije 3 poraza,dobili su Linkoping u gostima,vrijeme je da dobiju i kuci.A Lulea ne briljira u gostima.Koeficijent je 1.80.Nisam bas neki strucnjak za hokej,ali nadam se da ce ti pomoci moje razmisljanje.

promasena analiza,MoDo pukao.Lulea je ipak briljirala u gostima,izgleda!!!!!!!! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

GKS Tychy-Zaglebie 1=1.40

Biel-Martigny 1=1.20

 

na ove 2 tekme je igralo pola europe jer su to čiste pobjede i to s nekoliko golova razlike, ali me stvarno zanima jel moguće da to prolazi jer mislim stavit dosta love na ta 2 para.

 

poprad doma dobiva skalicu isto jer im treba za playoff, ali opet ni to nije zicer.

 

još su mi ova 2 para najdra

Share this post


Link to post
Share on other sites

U supersportu imaš @1.40

Vidim sad da je i u supersportu pao na 1.35...meni je Biel zicer dana tako da sam i ja stavio veće novce na njega...

 

A Anaheim će na neki noćni combo najvjerojatnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Biel stavio na dva listica i takodjer su on i KooKoo po meni danas tip dana. KooKoo je dobio pa se nadam da ce i Biel. Sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...