Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

08.03.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Lyon-PSV daje gol

2 koef 2,25 Hrv. Lutrija ulog 10

 

Iako PSV slovi kao momčad koja u svojem prvenstvu daje puno golova, to ne pokazuju u Ligi Prvaka.

Kod nisu zabili gol Lyonu, pa vjerujem da niti neće danas u gostima. Lyon ima čvrstu obranu, 90% osiguran naslov u svojoj ligi te zato daju sve od sebe u LP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsenal - Real M. (poluvrijeme kraj 1/2) koef. 29 (Stanleybet)

 

Mislim da se neće ponoviti Realova loša predstava u Madridu i vjerujem u Realov prolazak u daljnje natjecanje.

Pošto ovaj mjesec igram na taktiku visokih koeficijenata tako i ovaj par neće biti iznimka.

 

Ulog 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo sad jedan domoljubni...

 

cibona - benetton 1 2,1 SS super šansa

ulog 10/10

 

Cibona ima jedan lijepi niz u euroligi, danas će ga valjda nastaviti, mislim da je benetton klasu slabiji od prethodnih protivnika, a ovaj koef u basketu ću svakako iskoristiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lyon-PSV Eindhoven 1 (1.80) Supet TIP,Super sport

 

Ako se netko ima pravo nadati da je jednom nogom gotovo sigurno u sljedecm krugu, onda je to frncuski prvak. Junhino i njegovi suigraci uspjeli su odoljeti svim nizozemskim napadima, jedan brazilcev velemajstorski udarac nesmotrenost njegova sunarodnjaka na vratima PSV-a odlucili su o pobjedniku prve tekme.. Francuzi neigraju u blistavoj formi, u velikoj su prednosti i siguran sam da ce je na Geraldu uspjet sacuvat.

 

ULOG 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

SC Lustenau-Rapid Beč tip 2 1.90 @ Favorit

 

Kup utakmica u kojoj rapid mora pobjediti da vrati malo samopouzdanje nakond poraza za vikend od austrije!!!

 

Ulog 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lyon-PSV Eindhoven @ 1.6

Ulog 10

 

Mislim da ne treba neki veliki komentar. Lyon je dobio PSV u gostima, a doma ce to samo potvrditi.  

(nadam se da nece biti kao i sa Chealseaom, jer je to sramota, da sudac nije sudio onaj NE penal, onda bi ja sada imao pare u djepu i dobio prosli par :P )

 

Sretno svima.

Nisam napisao da igram 01 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif Dakle Pobjeda Lyona ! S time da Lyonu pashe i 0, no veliki klubovi ne prepuštaju stvari slučaju, vidjet ćemo naga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenerbahce-Galatasaray 1 2,00 super sport

ulog 10

 

Igram na sreću iako je veoma moguće sranje vezano uz rez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpool/odg-Benfica 2 @ 1.9 SuperSport

 

Ja ću ponovit par što je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenerbahce - Galatasaray 2@2.80 19:00 Ulog 10/10 Favorit, To je kup pa neznam sto bih napisao osim da nekako vjerujem Galatasarayu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Florida-Ottawa 02

 

Florida nije dobila Ottawu od 2003. nijednom. Mislim da visokoplasirana Ottawa mora dobiti Floridu s dna liste. Dodatne statistike mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sao Paulo-Cienciano 01 1.25

8.3. 23:55 (SuperSport)

 

:? Iskreno prvi put čujem za ove klubove, ali ako uleti uleti. :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpool/odg-Benfica 2 @ 1.9 SuperSport

 

Liverpool je momcad koja malo prima a i malo daje, jos Rafa najvljuje da im je primarni cilj sacuvati svoju mreznu praznu. Stoga je moj izbor jedan ili oba ne daju gol.

 

Zlog 10/10

 

GL

 

:o

Iako sam ocekiva da Benfica nece dat gol, ispalo je dobro jer Liverpool nije da gol :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...