Jump to content
Sign in to follow this  
Barufa

Srijeda, 11.4.2007

Recommended Posts

Nashville - San Jose

 

Danas počinje play-off u NHL-u. Ovo je zanimljiv susret. Nashville je regularni dio sezone završio na 3. mjestu (ukupno) ,sa 3 boda manje od vodećeg Buffala, nakon što je jedan dio sezone vodio na ukupnom poredku . San Jose je odmah ispod Nashvilla na overall ljestvici sa tri boda manje , ali sa formom koja je rasla prema kraju, dok je Nashville padao.

 

San Jose je zadnjih 10 utakmica regularne sezone imao score 6-1-2-1 (80% bodova), što ga čini ekipom koja s najboljom formom ulazi u playoff.

San Jose je drugi gost lige, u 41 utakmicu imaju score: 24-2-1-14 (65% bodova).

San Jose zadnjih 5 gostovanja ima score: 2-1-1-1 (70%)

 

Nashville je zadnjih 10 utakmice regularne sezone imao score: 5-0-2-3 (60%),

Nashville je četvrti domaćin lige, u 41 utakmicu ima score: 24-4-5-8 (74%)

Nashville zadnjih 5 domaćih utakmica ima score: 2-0-1-2 (50%)

 

 

Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

23;00 4u/NY Rangers - Atlanta 1 1.95 kladionice zderic

Ovde imamo susret po meni jednog od favorita za prolazak do finala u play off-ua koji se nalaze u sjajnoj formi i atlante koja je sa 3 uzastopna poraza od toga 2 na domacem terenu cini mi se izgubila sve sanse za prolaz dalje.Rendzeri su na domacem terenu veoma ubedljivi sto su dokazali i na poslednjoj utakmici protiv Atlante porazivsi ih sa 7-0 i smatram da ce rendzeri zeleti da vec veceras zavrse pricu sa atlantom kako bi bili sto odmorniji za sledeceg protivnika u play off-ul,tako da veceras tipujem cistog keca na Njujorcane.

Edited by dICkMaSteR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...