Jump to content
Sign in to follow this  
robi7zg

Cetvrtka 19.04.2007.

Recommended Posts

10:10, Knowles/Nestor - Gonzalez F/Ljubicic I, tip 1, @1.45, germania, 9/10

 

Pick prvenstveno zbog cinjenice da Knowles i Nestor igraju parove dosta dugo zajedno, uigrana su kombinacija, i parovi su im prioritet. igrali su vec 9 turnira u double konkurenciji, nisu osvojili niti jedan, ali imaju tu dobrih rezultata. Njihov jedini turnir na zemlji je bio proslog tjedna, zaustavljeni su u finalu od brace Bryan. Imaju jos i finale Sydneya i Marseilla, ali nekako im uvijek naslov izmakne, oba poraza u 3. setu. Ljubicicu je mislim puno vaznija single konkurencija, kao i Gonzalezu. Ljubicic isti dan ima mec sa Stepanekom dok Gonzalez igra sa neugodnim rusom Andreev-om. Mislim da ce bit orjentirani za pojedinacne suparnike skto je i logicno. Inace Ljubo igra dobro u parovima, no mjenja dosta cesto svoje suigrace, tako da se tesko moze reci da ima stalnog partnera. Ljubo jos nije igrao na zemlji ove godine, igrao je dosta turnira u parovima ali je puno puta zaustavljan u prvih par kola. I kao sto sam vec spomenuo, cesto mjenja suigrace. Gonzalez je igrao samo dvaputa parove ove sezone, bez znacajnijih uspjeha. Isto vrijedi kao i za Ljubu, vazniji su mu single mecevi. Tu je jedna velika prednost za Knowlesa i Nestora. Po meni su ovdje izraziti favoriti iako mu protivnici nisu laki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12:30 Gasquet R.-Ljubičić I. 1 1.80 SuperSport

 

 

Stvarno ne znam zašto sam odlučio ići protiv našeg Ljube. Vjerovatno jer mu ne vjerujem baš previše, jer dok ga ide prvi servis do tada mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

5u/Anaheim - Minnesota (3:1) 1 @ 1.75. Zderic

 

po onome sto sam gledao, a i pomalo navijacki, Anaheim je prvi favorit za titulu. iako su drugi deo sezone podbacili, i nisu igrali na nivou iz prvog dela i dalje ih smatram za najbolje.mozda zvuci glupo, ali mislim da su kalkulisali i nisu jurili prvo mesto na zapadu zbog cinjenice da bi onda u drugoj rundi PO isli na fenomenalni Nashville, a ovako ce zaobici i njih i Detroit do finala zapada...

Dakle po meni Anaheim bi trebalo da u ovoj utakmici zavrsi dvoboj sa Minnesotom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...