Jump to content
Sign in to follow this  
tvicenti

28.04.2007. Subota

Recommended Posts

13:00 Guillermo Canas (ARG) - Agustin Calleri (ARG)

Guillermo Canas (ARG) - Agustin Calleri (ARG)

Oklada na set - Tip: 2:0 1:80

 

 

 

Na ovo sam se odlučio jer mislim da je Canas trenutno bolji igrač od svoga sunarodnjaka i u boljoj formi. Tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

13:10, 22/Canas G - Calleri A, tip 2 (over), @1.90, hrvatska lutrija, 7/10

 

Canas je jucer prosao Davydenka, no ne pobjedom nego mu je ovaj rus predo mec prije samog pocetka. Calleri se vise mucio u dosadasnjem djelu turnira, prosao Robreda 2:1, u prvom kolu sa Lopezom koji je igrao kvalifikacije, tesko 7:5, 5:7, 6:3. Jedino je glatko prosao Lorenzia dvaput 6:2 ali taj Lorenzi ne predstavlja mnogo u svijetu tenisa pa i nije neki uspjeh. I sa Oscarom Hernandezom imao laksi posao 6:0, 6:3. Canas je postao hit igrac, rijetko tko nije cuo za njega a da se bavi sporskom prognozom. Dva cistokrvna zemljasa, oba dolaze iz Argentine i siguran sam da dobro poznaju igru medjusobno. Canas prosao Andujara 2:0, Vaneka cistih 2:0, Mirnya 2:0, i jucer bez borbe Davydenka. Svi ovi protivnicu su klasu ispod i moze se rec da mu se lijepo bio otvorio zdrijeb. Mislim da ce Canas pobjedit ali nece bit lako kao do sada. Obojica se vjerojatno dobro poznaju, obojica zemljasi, over mi se cini najizglednijim, a moze proc i u dva seta ukoliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

15:45 Nadal - Ferrer (-5,5 hendikep gemova) 2 @1.85 Supersport

 

U mecu sa Staraceom jucer Nadal je upisao 70. pobjedu u nizu na zemlji, mozda ipak malo teze nego sto je to bilo ocekivano. S obzirom da uz singl jednako uspjesno igra i u paru sa Salva-Vidalom (nakon polufinalnog meca s Ferrerom ocekuje ga i finale parova), pitanje je hoce li do kraja uspjeti izdrzati ovaj jak tempo igre koji si je sam nametnuo. Nakon uspjesno obranjenog Monte Carla, i u Barceloni je dosao samo na korak do finala i prilike da po treci put za redom osvoji i ovaj turnir.

 

S druge strane mreze ocekuje ga sunarodnjak David Ferrer s kojim se dosad susreo 4 puta, 3 puta pobijedio, svi mecevi odigrani su 2005. odnosno 2004. godine.

 

Do polufinala Ferrer je odigrao 3 uvjerljiva meca (Goldstein 6/0 6/0, Pashanski 6/2 7/5, Nalbandian 7/6 6/2). Cini se da bi se moralo dogoditi malo "cudo" da Nadal izgubi set a kamoli i mec, medjutim bez obzira na sve ocekuje se tezak susret, vjerojatni over. Hendikep 5,5 gemova cini mi se ipak za gem, dva prevelik, mislim da Ferrer to moze pokriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...