Jump to content
Sign in to follow this  
Hidalgo

>>>Kup Uefa<<<

Recommended Posts

St. Bukurest-Betis Sevilla tip1 2.20

 

Betis je pomalo iznena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palermo-Schalke 04 tip2 2.90

 

Palermo je jedva prošao Slaviju iz Praga u predhodnom kolu i teško će se nositi sa mnogo sna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lille-FC Sevilla tipx 3.10

 

Lille je u prošlom kolu sačuvao svoju mre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udinese-Levski Sofija tip1 1.60

 

Udinese je u prošlom kolu sve riješio uvjerljivom pobjedom na domaćem terenu i sve su šanse da će tako biti i ovaj puta. Levski je imao dosta sreće u ovom natjecanju i nadati će se da će se slaba ligaška forma Talijana prebaciti i u ovaj ogled.

 

Udinese:

De Sanctis

Valencia

Bertotto

Vidigal

Vincenzo Iaquinta (Tissone)

Muntari (Baronio)

Felipe

Fausto Rossini

Tapias (Obodo)

Candela

Defendi

 

Levski:

Petkov

Angelov

Tomašić

Topuzakov

Wagner

Eromoigbe

Borimirov

Telkiyski

Bardon

Yovov

Angelov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marseille-St. Peterburg tip1 1.80

 

Marseille ima mnogo problema sa formom ove sezone i bilo je pomalo iznena

Share this post


Link to post
Share on other sites

736 - Steaua Bukurest - Betis Sevilla - 18:00 - kladionica SuperSport

Tip: 1

Kv.: 2,20

 

Za ovaj susret rumunjska ekipa se maksimalno motivirala kako bi na domaćem terenu stekla rezultatsku prednost pred uzvratni susret i ušli u četvrtfinale UEFA kupa. Utakmica će se odigrati na punom stadionu sa oko 50.000 napaljenih rumunjskih navijača. Iako je u prošlom susretu Steaua kod kuće izgubila uzvratnu utakmicu od Heerenveena sa 0:1, to nije utjecalo na njen plasman jer je istog protivnika dobila na njegovom terenu sa sa 1:3. Za današnji susret Steaua će imati na raspolaganju sve igrače, pa će trener moći sastaviti najjači tim.

 

Betisu u domaćem prvenstvu ne cvijetaju ru

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevjerovatno od 6 odigranih na listiću svih 6 sam fulnio...za plakat...ehehehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iskreno to sam i mislio, od pocetka http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

malo si ti to pre hrabro ..

 

Middelsburg x !? mislim ono .. :P

 

Tesko..

 

Marseill eto priznam i ja sam se nadao 1 ili x, ali nista, upravo je gotovo.

 

Više sreče drugi puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cuj neznam koliko ti to vrijedi za kladu. Ako se nadash dobitku od 20.000 kn onda ok :P

 

To bi mozda ja trebao jer igram nesto izmedju, igram vishe parova i srednje para, i u biti gubim polako sve :P

 

Ili treba ici polako pa na jedan par i 50 kn 50 kn ili ici 5 kn pa na 200, 500, 1000, 5000 i vishe :P

 

Pa ono 100 ti listic dobijesh to je opet 500 kn ulozeno a opet dobijesh dosta :P

 

A uzmemo da ti je prosjek bolji nego 100, i vidi vraga isplati se http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif Samo da imash svaki 50 srece http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif Bilo bi mrak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...