Jump to content
Sign in to follow this  
Goran1

02.05.2007.

Recommended Posts

Boston - Oakland - 1 @ 1.50

 

Nakon jučerašnjeg poraza Bpstona na jako čudan način gdje su porkockali vodstvo u zadnjim inninzima, danas je na red za jednu pobjedu.

 

Statističke podatke o ekipi sam jučer nabroja, ali evo opet ću ih kopirat (bar one osnovne):

Oaklan na 9. mjestu od 14 ekipa u American League djelu MLB-a, dok su u svojoj diviziji iza Seattlea i LA Anglsa.

Imaju skor pobjeda i poraza 13 - 13

Boston - pretedenti za osvajanje MLB-a, trenutno su vodeća momčad MLB-a sa 16 - 9 pobjede i porazi.

 

Za Boston danas baca: Josh Beckett, RHP (5-0, Era 2.48) - Ni sam se nije nada ovako dobrom startu ove sezone, Ikao je Beckett ima 1-2 W/L sa ERA 6.23 ERA protiv Oaklanda, nevjerujem da će ga to danas smetat, već će mu dati samo veći poticaj da doka

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:05 Milwaukee Brewers VS St. Louis Cardinals --- 1 @ 1,71 --- 5/10 --- expekt

 

Ovo je 3. i posljednja utakmica serije. Brewersi su dobili prve dvije.

 

Brewersi imaju ucinak od 17 pobjeda i 9 poraza ove sezone. Od zadnjih 10 utakmica dobili su 8. U seriji su od 3 pobjede.

Kuci imaju 9 pobjeda i 4 poraza.

Igraju u Centralnoj diviziji NL koja je po mnogima najslabija.

 

St. Louis se nalazi u istoj diviziji. Prosle godine su bili prvaci, sada su najlosiji u svojoj diviziji sa 10 pobjeda i 15 poraza. Od zadnjih 10 utakmica dobili su njih 4. U seriji su od 4 poraza.

U gostima imaju 7 pobjeda i 6 poraza.

 

Za domacine starta Chris Capuano. On iza sebe ima 5 startova. Ucinak 4-0 uz ERA 3,21.

Bacao je ukupno 28 inninga i dozvolio 22 hita i 15 runova od cega 2 HR.

Prosetao je njih 13, i postigao 21 SO.

 

Za goste ce na brdašce Anthony Reyes. On ima 4 starta i ucinak 0-4 uz ERA 5,73.

Bacao je ukupno 22 inninga i dozvolio 22 hita i 14 runova od cega 3 HR.

Prosetao je njih 6, i postigao 13 SO.

 

Cardsi su mi jedna od drazih ekipa. Ali nakon sto su rasprodali nekoliko igraca, vise nisu oni stari od prosle godine. Ove godine se mozda budu borili za WC NL. I to je pod upitnikom kako su krenuli u sezonu.

Ovo cu odigrati za srednji ulog jer vjerujem da ce Cardsi i danas izgubiti.

Milwaukee ove sezone jednostavno bolja ekipa. Odljepit ce se vec u prvih 5. inninga i sacuvat prednost do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:05 Boston Red Sox VS Oakland Athletics --- 1 --- @ 1,53 --- 8/10 --- expekt

 

Jucer je Boston greskom Papelbona u 9. inningu izgubio dobivenu utakmicu. Takve stvari se nemogu ponoviti 2 puta.

 

Boston ima 16 pobjeda i 9 poraza. Postigli su ukupno 129 runova, a dozvolili 89.

Od zadnjih 10 utakmica imaju 6 pobjeda i 4 poraza.

Kući imaju 7 pobjeda i 4 poraza.

 

Oakland ima 13 pobjeda i 13 poraza. Postigli su ukupno 100 runova, a dozvolili 93.

Od zadnjih 10 utakmica imaju 4 pobjede i 6 poraza.

U gostima imaju 7 pobjeda i 6 poraza.

 

Za domacine danas starta ove sezone odlicni Josh Beckett.

Ima 5 startova i ucinak 5-0 uz ERA 2.48.

Bacao je ukupno 32.2 inninga i dozvolio 27 hitova, 10 runova i 1HR. Prošetao je njih 7, i ostvario 28 Strikeouta.

Kući ima 3 starta i učinak 3-0 uz ERA 2.75. Bacao je 19.2 inninga i dozvolio 17 hitova, 7 runova, 1 HR.

Prošetao je njih 3, i ostvario 20 SO.

 

Za goste će na brdašce Chad Gaudin.

Ove sezone ima 5 startova i učinak 1-1 uz ERA 2.54.

Bacao je ukupno 38.1 inninga i dozvolio 20 hitova, 9 runova i 2 HR. Prošetao je njih 11, i ostvario 24 SO.

U gostima ima 2 starta i učinak 0-0 uz ERA 2.45. Bacao je 11 inninga i dozvolio 9 hitova, 3 runa, niti jedan HR. Prošetao je njih 2, i ostvario 10 SO.

 

Kako nebi mislili da je moj razlog stavljanja novca na Boston taj sto se ona greska Papelbona nemoze ponoviti imam ja jos razloga.

Boston puno bolja momcad opcenito. Manje ozljedenih. Puno bolji startni pitcher koji bi trebao odraditi svojih 7 inninga i ostaviti Oakland na 0, maksimalno 2 runa.

Oaklandu danas dajem minimalne sanse. mozda nekih 20% jer kao i u svakom sportu, nista nije 100% sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...