Jump to content
Sign in to follow this  
Goran1

04.05.2007.

Recommended Posts

Minnesota-Boston 2

 

Minnesota 15-13

Doma imaju 7-7

Boston 18-9

Vani imaju 9-5

 

Startni pitcheri:

Minnesota : Silva 2-1, ERA 3,10

Boston : Wakefild 2-3, ERA 2.59

 

Prva iz serije od 3 me

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:10 Minnesota Twins - Boston Red Sox 1 @2.06 Pinnacle Sports

 

Evo mene kontra svih http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif . Zaista gde god pogledam, sto god procitam svi vec pobedise ovu "jadnu" Minnesotu. OK, Red Sox-i razbijaju od pocetka sezone, ali vec polako ulaze u krizu sto se osetilo na poslednjim mecevima. Juce su sjajno izbegli poraz nakon neverovatnih 0:5! I to u 2. inningu. Uglavnom se tipovi na pobedu Bostona baziraju na startnim bacacima - C. Silva vs T. Wakefield, gde se naravno Silva ne moze mnogo porediti sa Wakefieldom, ali starim Wakefieldom, a ne onim iz ove sezone sa 2-3, 2.59. Dobar je to ERA, zaista dobar, ali na drugoj strani je Silva koji je u odlicnoj formi - covek koji je Detoritu u 6 inninga dozvolio samo 10 hitova i 3 runa.

Pokazalo se mnogo puta da trenutna forma nadvladava mnoge druge parametre, pa recimo i bolji bullpen Red Soxa. Prosli mec su se izvukli, ali u ovom prvom u mini-seriji protiv Minnesote, mislim da nece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

03:40 Arizona - NY Mets 2 @1.81 Pinnacle Sports

 

Ovo je tip koji me bacio u rascep. Ne volim igrati protiv Arizone, niti na Metse koji su mi jedna od omiljenih ekipa. Jednostavno, emocije i razum se tesko sporazumevaju. Ipak, ovde je razum na strani Metsa, a kako i ne bi bio kada je startni bacac u izvanrednoj formi. To se mora ispratiti do prve greske. Nadam se ne u ovom mecu, jer Maine 4-0 i 1.35 ERA cilja 5. uzastopnu pobedu, cime bi se pridruzio Beckettu iz Bostona (6 pobeda ima) i Willisu iz Floride. Maine je vec pravio takav rezultat prosle godine kada je imao seriju od 6 uzastopnih pobeda. U svojim nastupima u ovoj sezoni, dozvolio je samo 8 runova.

 

Na drugoj strani ce biti levoruki Johnson koji je iskusan bacac, sa 19 godina iskustva, ali u ovoj sezoni u 2 starta ima po jednu pobedu i poraz i visokih 6.55 ERA.

 

Metsi su u seriji od 2 pobede, a Arizona 3 uzastopna poraza. Mets-ima dobro ide na gostovanjima gde imaju 10-3, a Arizona sa 9-6 nije bas sjajna kod kuce, a osim toga ima malo vise problema sa povredama.

 

Eto, verujem da nije samo navijacki, vec da ce Metsi iskoristiti jos jednom izvanrednu formu 25-godisnjeg Johna Maine-a i ostvariti i 3. pobedu u seriji, a Arizoni ostaviti popravni za sutra kada kao startni bacac nastupi Webb protiv Sosa-e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...