Jump to content
Sign in to follow this  
diesel

08.05.07. Utorak

Recommended Posts

NBA

 

04:30 Phoenix Suns - San Antonio Spurs 2 @ 3.03 Expekt

 

Ovo je druga utakmica u ovoj seriji. San Antonio je uspio dobiti prvu, tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:00 Clevela(180,5)-New Jersey 1 1.80 SuperSport

 

 

Na ovo sam se odlučio čisto iz razoga jer su to obje momčadi fokusirane na obranu a onda tek u napadu šta daju to je bonus!

Susreli su se do sada 4 puta:

Dec 20 @ New Jersey NJ 113-111=224

Jan 6 Cleveland CLE 96-91=187

Apr 12 Cleveland CLE 94-76=170

May 6 Cleveland CLE 81-77=158 play off 1

Koliko vidite što su više igrali to je i zbroj koševa sve manji a ovo je ipak play off i igraju još čvršće.

 

 

SRETNO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cleveland - New Jersey

Pobjeda domaćina sa 1 do 5 razlike @ 4.00 (Stanlybet klada)

 

Statistički gledano, domaćin je danas u maloj prednosti.

Obe ekipe igraju solidne obrane, i obe imaju solidne napade, ali LeBron James će večeras presuditi jer igra na domaćem terenu. Carter kao glavni napadač gostiju nesnalazi se baš najbolje kad iga u gostima. Kidd je na svom standardu ali ga i dalje malo muči koljeno.

 

Osim ovih podataka, zanimljivo je to da su tri od četiri utakmice završile sa 1 do 5 razlike. vjerujem da ć tako biti i večeras.

 

Solidne ekipe, obrane i napadi - zagarantirano će biti gusto.

 

Cleveland - New Jersey Nets --- 81:77

Cleveland - New Jersey Nets --- 94:76

Cleveland - New Jersey Nets --- 96:91

New Jersey Nets - Cleveland --- 113:111

Share this post


Link to post
Share on other sites

NBA, play-off

 

04:30 Phoenix - San Antonio /Highest Scoring Quarter - 4th Qtr/ @3.50 Bet365

 

Nakon prvog meca u drugoj rundi doigravanja, i nesretnog poraza Phoenixa, nocas se bije veoma vazna bitka u drugoj utakmici, jer u slucaju novog kiksa domacina, San Antonio bi stekao ogromnu prednost. Utakmica mora biti tvrda i neizvesna do poslednjeg zvbuka sirene i to je jedan od osnovnih razloga zasto sam se opredelio za ovaj tip. Neizvesna zavrsnica uvek dovodi do veliko broja slobodnih bacanja, tako da se moze desiti da u jednom minutu padne i po desetak koseva.

U prvoj utakmici, najefikasnija je bila upravo 4. cetvrtina - 31:34. Doduse, i prva je bila efikasna (26:27) i ja sam se dvoumio izmedju ove dve, jer ove dve ekipe igraju tako da bi se moglo desiti da pocnu sa obostranim trpanjem, a da u nastavku uspore ritam. No, kao sto rekoh, ocekujem neizvesnost na kraju. Bas kao i u utakmici u regularnom delu sezone, u San Antonio, koju je domacin tada dobio u produzetku, a 4. cetvrtina je zavrsena sa najvise poena - 26:31. U drugoj njihovoj utakmici, igranoj u regularnom delu sezone, najefikasnija je bila 2. cetvrtina (31:34), ali u toj utakmici je Phoenix ubedljivo pobedio, sjajnom igrom u 2. poluvremenu, sto ce veceras tesko moci, pogotovo imajuci u vidu tesku povredu nosa sa kojom ce igrati Steve Nash. U trecoj utakmici je najefikasnija bila 3. cetvrtina, tako da tu ni nema nekog pravila u njihovim medjusobnim utakmicama, vec to zavisi pre svega od razvoja dogadjaja na samoj utakmici.

A posto na vecerasnjoj utakmici ocekujem i produzetak, ili bar neizvesnu zavrsnicu, realno mi je da poslednja cetvrtina obiluje trojkama i slobodnim bacanjima, te da bude i najefikasnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...