Jump to content
Sign in to follow this  
Goran1

10.05.2007.

Recommended Posts

19:05 Detroit Tigers VS Seattle Mariners --- 1 --- @ 1,429 --- 7/10 --- pinnacle

 

Detroit, proslogodisnji finalisti World Seriesa danas u trecoj utakmici ove serije docekuju Seattle.

Jucerasnju utakmicu nakon vodstva Detroita od 2-0 Marinersi su preokrenuli u 3 inninga na 9-2.

Prekjucer su Tigersi dobili 9-7.

 

Detroit ove sezone ima 20 pobjeda i 12 poraza. Od zadnjih 10 utakmica dobili su 8. Jucer su prekinuli seriju od 8 pobjeda.

Kuci imaju 9 pobjeda i 7 poraza. Kuci u prosjeku postizu 5.44 runa, a dozvoljavaju 5.69.

 

Seattle ima 15 pobjeda i 14 poraza. Od zadnjih 10 utakmica, dobili su 6.

U gostima imaju 7 pobjeda i 8 poraza. U prosjeku postizu 4.67 runova po utakmici, a dozvoljavaju 5.73

 

Verlander veceras starta za Tigerse. Prosle godine odlican, ove ne tako dobar, ali ne svojom krivnjom.

Ima 6 starteva iza sebe. 2 pobjede i 1 poraz uz ERA 2.75. Ostalo no decisioni zbog toga sto njegovi suigraci nisu

postizali dovoljno runova. Obje svoje pobjede ove sezone je ostvario protiv Royalsa.

Bacao je ukupno 36 inninga, dozvolio 29 hitova i 14 runova (2 HR). Dozvolio je 15 walkova, i postigao 24 SO.

 

Volim vidjeti kad je najavljeni pitcher za Seattle Jeff Weaver. Ne moram ni pogledati protiv koga Marinersi igraju, a vec znam da cu novce stavit na njihove protivnike. Na zalost, Marinesri su "prisiljeni" drzat ga u rotaciji dok se ne vrati njihov prvi pitcher Felix Hernandez

Weaver je blago receno katastrofalan ove sezone. 5 startova, svih 5 poraza uz ERA 15.35.

U tih 5 startova, bacao je samo 17 inninga. dozvolio 40 hitova, 29 runova ( 2 HR). Dozvolio 7 walkova, i postigao 10 SO

Ne znam sto reci o covjeku. Prosle sezone je osvojio naslov sa Cardinaslima, i sad je miran. Najlosiji start ove sezone je imao protiv Royalsa, kada je u 1. inningu dozvolio 6 runova. Roylasi su prednost cuvali do kraja i pobijedili sa 8-3

 

Racunam na to da ce se napad Tigersa probuditi, da ce Verlander bacati odlicno kao i do sada, a i Weaver po starom. Jedina otezavajuca stvar je ozljeda Zumaye ( relievera Detroita) koji ni jucer nije igrao, pa zato malo manji ulog. Inace bi isao sa 9/10 jer "volim" Weavera viditi na brdascu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:07 Toronto - Boston 2 2.25

 

 

Ovako ne znam od kuda da krenem. Kao prvo nije mi jasan ovako velik koeficijent na Boston.

Za Boston baca više nego odličan i iskusan Tim Wakefield (3-3, 2.11 ERA), dok s druge strane za Toronto baca tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...