Jump to content
Sign in to follow this  
tvicenti

11.05.2007. Petak

Recommended Posts

Washington-Florida 2 1.85

 

Susreću se dvije momčadi koje su da sada odigrale ove sezone čak 6 utakmica i Florida vodi 4:2.

Za Floridu večeras starta Scott Olsen (3-2, 4.89), a za Washington starta (2-3, 3.00 ERA).

Ova dva pitchera su se već jednom čak i susretali me

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:05 San Diego Padres VS St. Louis Cardinals --- 1 --- @ 1,490 --- 7/10 --- Pinnacle

 

Ovo je prva utakmica ove serije.

 

San Diego ove sezone ima 18 pobjeda i 17 poraza. Postigli su ukupno 150 ,a dozvolili 134 runa.

Od zadnjih 10 utakmica ima polovican ucinak.

Kuci imaju 8 pobjeda i 6 poraza.

 

Cardinalsi imaju 14 pobjeda i 18 poraza. Postigli su ukupno 105, a dozvolili 149 runova.

Od zadnjih 10 utakmica imaju 4 pobjede.

U gostima imaju 7 pobjeda i 7 poraza.

 

Za domacine starta odlicni Jake Peavy. On iza sebe ove sezone ima 7 startova i ucinak 4-1 uz ERA 1,75.

Ukupno je bacao 16,1 inninga i dozvolio 30 hitova i 11 runova, od cega samo 1HR. Dozvolio je 15 walkova, i postigao 56 SO-a.

Kuci ima 3 nastupa ove sezone. Omjer 1-1 uz ERA 3,72. Odbacanih 19.1 inninga, dozvoljenih 21 hit i 9 runova. Dozvolio je 6 walkova, i postigao 21 SO.

 

S druge strane za goste starta Kip Wells koji iza sebe ima 7 startova i ucinak 1-6 uz ERA 6,59.

Ukupno je bacao 41 inning, dozvolio 38 hitova, i 34 runa od cega 5 HR. Dozvolio je 19 walkova, i postigao 28 SO-a.

U gostima ima 3 starta i ucinak 1-2 uz ERA 5,21.

Odbacao je 19 inninga, dozvolio 13 hitova i 12 runova, od cega 1 HR. Dozvolio je 6 walkova, i postigao 14 SO-a.

 

Bilo bi veliko iznenadenje kada bi Cardinalsi dobili vecerasnju utakmicu. Ja sam svoje novce stavio na Padrese, pa cemo vidjeti kako ce proci.

Svidja mi se i pobjeda San Diega sa 2 ili vise runova razlike koja se neko vrijeme kod pinnacle-a placala sa 2,60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...