Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

11.03.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Pravila natjecanja:

 

1. sudjelovati mogu svi registrirani članovi foruma

 

2. korisnik na startu dobiva 100 bodova s kojima dalje raspola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo riskirat cu ovdje.

 

Janica 1.

 

Nema josh ponude u SS, pa cu to nadopuniti kada dodje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pula-Dinamo tipX 3.50(15.00h)Supersport

 

Ulog 10/10

 

 

 

Pula je u istoj sitauciji kao i Cibalija me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo riskirat cu ovdje.

 

Janica 1.  

 

Nema josh ponude u SS, pa cu to nadopuniti kada dodje !

Mijenjam odluku posto sam eto zakasnio, ta ponuda je prosla. A neznam ni koeficijent ni nista.

 

Pa cu odabrati nesto drugo:

 

Zagreb-Varteks @ 2.1

Ulog 10

 

Uz ono sto sam cuo sastrane, ipak mislim da je Zagreb sposoban. Ako krene kako treba u ovaj susret. U medjusobnim odnosima Zagreb je odnio pobjedu 8 puta, a Varteks 4. Te su odigrali čak 6 remia.

 

Varteks je prošlu utakmicu s Hajdukom izgubio i to doma. U goste idu razocarani i ne spremni http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pula-Dinamo=2

 

Dinamo najavio sve pobjede pa da vidimo i to nevjerujem da ce im pula nesto vise napravit ma da je dokazano da dinamo tamo igra tesko ali za sad je 2!!!!!!!

 

 

Ulog:10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duisburg - Hannover 2 @ 2.54 StanleyBet

 

Duisburg ima problema s ozljedama, losu obranu koja lako prima golove, dok s druge strane Hannover se bori za poziciju koja vodi u Europu.

 

Ulog 10/10

 

GL

 

:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genk-Antwerpen 18:00

Genk se nalazi na 5. mjestu belgijske 1. lige sa osvojenim 41 bodom. Genk je tipična domačinska momčad i veliku većinu bodova osvaja na svojem terenu. Doma imaju skor 8:4:1 i gol razliku 25:12, a u gostima 3:4:5 (14:18). Antwerpen je kao i Genk primarno koncentriran na skupljanje bodova na vlastitom terenu dok je u gostima dosta loš 2:1:9 sa gol razlikom 12:29. Ovo sam krenuo pisati kao zicer na Genk tj. da Genk to sigurno dobiva, ali onda sam došao do zanimljivih podataka što se tiče me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lierse-AA Gent TIP 1 KOEF. 2.50

LIERSE JE ZADNJE 3 UTAKMICE DOBIO KOD KU

Share this post


Link to post
Share on other sites

VfB Stuttgart - Borussia Dortmund 1,

1,90 Supersport

ulog 10/10

 

Stuttgart u uzlaznoj formi, igrali zadnje dvije utakmice u gostima - osvojena su 4 boda, 2-0 u Hamburgu i 1-1 kod KLauterna.Neće moći računati u ovom susretu na Ljuboju koji se ovaj tjedan ozlijedio, a nastup Meire je upitan, ako ne bude mogao nastupiti zamjenit će ga Hitzlsperger.

Dortmund s druge strane, u silaznoj formi, dali su 1 jedini gol u zadnje 4 utakmice - Koln 0-0, Bremen 0-1, Bielefeld 0-1 i Mainz 1-1.U ovome susretu ne mogu računati na prvog play-makera Rosickog. neće tu još biti prvog golmaa Weidenfellera, stopera Metzeldera te već dugo ozlije

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest theboss5

Pula-Dinamo=2

 

Dinamo najavio sve pobjede pa da vidimo i to nevjerujem da ce im pula nesto vise napravit ma da je dokazano da dinamo tamo igra tesko ali za sad je 2!!!!!!!

 

 

Ulog:10/10

a di je tečaj, kladionica????

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest theboss5

CSKA Moskva-Spartak Moskva 1 2,40 Supersport

 

ulog:10/10

 

Finale kupa Rusije, igra se na neutralnom terenu...mislim da je cska jednostavno mnogo kvalitetnija od spartak mosve tako da igram čistu jedinicu...mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bremen-Hertha BSC 01 1.70 11.3. 15:30

(SuperSport)

ulog 10

 

Werder je u ušao u dobru formu i ima niz dobro odigranih utakmica.Igra kod kuće gdje mu je prosjek dobivenih utakmica 66% i prosječno po utakmici daju 2.3 gola. (statistika temeljena na zadnjih 50 utakmica) dok Herthi u zadnje vrijeme i ne ide najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagreb-Varteks 1 - 2.30 - SUPER SPORT - 10/10

 

Ah... Jel treba objašnjavati 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagreb - Varteks 15:00 (htv2)

 

Tip: 1

Koeficijent: 2.30

Ulog: 10

 

Zagreb je kod kuće jako opasan, slovenac ih je dobro spremio - dok varteks nikako nemo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...