Jump to content
Sign in to follow this  
m&m

Subota, 19.05.2007.

Recommended Posts

14:00 Jankovic - Schnyder 2 @ 3.00 (Supersport)

 

Nakon pobjede nad Serenom Williams u cetvrtfinalnom susretu Rima, za plasman u svoje prvo ovogodisnje finale na Touru Patty Schnyder trebati ce pobijediti ove godine vrlo dobru Jelenu Jankovic. Do sada su se ove dvije igracice susrele dva puta, oba puta na tvrdoj podlozi '04 godine. Svaka ima po jednu pobjedu.

 

Jelena Jankovic trenutno je 5. igracica u poretku tenisacica, ove godine osvojila je 2 turnira, Auckland pocetkom godine i Charleston sredinom travnja. Sveukupno je odigrala preko 40 meceva, od toga bila porazena u 10 (35-10, na zemlji 7-2). Na turniru u Rimu rezultatski uvjerljivo stigla je do polufinala redom pobjedjujuci Paszek (6/3 6/4), Bondarenko (6/4 7/5) i Dementievu (6/2 6/1). Imala sam prilike malo pogledati njen mec sa Bondarenko u kojem je u 2. setu imala dosta problema sa servisom, ali je srecom po nju i Bondarenko sto se tice servisa bila u problemima pa je na racun iskustva i pametnom igrom kojom je tjerala Ukrajinku na pogreske uspjela preokrenuti set i zavrsiti mec u svoju korist.

 

Danas je s druge strane mreze ljevoruka Svicarka Schnyder, trenutno 17. na WTA listi. Za razliku od Jankovic, ove godine je puno manje igrala, skupila je skoro tridesetak meceva (17-11), na zemlji (7-1). Prosli tjedan igrala je cetvrtfinale Berlina gdje je u tri seta bila porazena od kasnije pobjednice Ane Ivanovic.

 

Iako nije favorit, Svicarka je u zadnje vrijeme podigla formu, borbena je i ne vjerujem da ce se tako lako predati. S obzirom na dosadasnje rezultate na zemlji cine mi se ravnopravne. Meni osobno Schnyder je jedna od drazih igracica na Touru, pa je ovo mozda od mene i malo subjektivno.. al tko zna http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

 

Od svega najrealniji mi izgleda over, jer iako su oba njihova medjusobna susreta zavrsila u dva seta, ovdje sve mi se cini za pobjedu ce trebati tri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...