Jump to content
Sign in to follow this  
Barcelona

Utorak, 22.05.2007.

Recommended Posts

03:40 Arizona - Colorado /Team With Highest Scoring Innings - Tie/ @4.00 Bet365

 

Neko nepisano pravilo je da ekipa koja mi donese dobitak, sledeceg dana mi taj dobitak uzima. Sto znaci da ne bih trebao na isti tim igrati u dva dana. Ali, ima i ono drugo pravilo - kad ide, onda isprati do kraja.

 

Arizona sada vec ima bilans 25-21, a kod kuce 13-9, sa serijom od 3 uzastopne pobede. Startni bacac veceras je Hernandez koji ima bilans 4-2, uz 4.02 ERA. U svih 9 meceva u koliko je imao nastup kao startni bacac ostajao je po 6-7 inninga, izuzev protiv Houstona, kad je bio u igri samo 4 inninga, a nije ni cudo, jer je popio 8 runova od kojih su 2 HR. Ima 3 nastupa protiv Colorada u ovoj sezoni - 2 pobede i jedan poraz. Samo jedna pobeda je bila sa handicapom (3:1) i to pre neki dan. Tada mu je isti protivnik bio kao i danas - Fogg.

 

Dakle, za Colorado startuje Fogg koji ima slab ucinak u ovoj sezoni: 1-5 uz 4.91 ERA. No, to je tu u skladu sa njegovim prosekom u čitavoj karijeri. Nastupio je dva puta u ovoj sezoni protiv Arizone. Vec sam spomenuo poraz 1:3, a ima i jednu pobedu - 6:3, ali mu taj mec nije usao u obracun. Ipak, na tom kao i na ovom drugom mecu, obe ekipe su napravile po isti broj runova u jednom inningu.

 

Iako mi je prvobitna ideja bila da idem na pobedu Arizone sa handicapom, ipak ponovicu jucerasnji pick i nadam se da me nece izneveriti. Arizona ima startnog bacaca koji je u boljoj formi, ali i Fogg se dobro pokazao u mecu u kome je Webb stajao na drugoj strani, pa mi to govori da bi se i danas mogla voditi pretezno izjednacena borba, sto opet znaci da ni jedna od ekipa ne bi trebala da ima odskakanje u broju runova u jednom inningu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...