Jump to content
Sign in to follow this  
moc

Srijeda, 23.05.2007.

Recommended Posts

San Francisco Giants - Houston Astros 2 2,33 Expekt

San Francisco Giants - Houston Astros over 8,5 1,90 Expekt

Total Houston Runs over 3,5 1,86 Expekt

 

Noćas se sastaju San Francisco Giants i Houston Astros u MLB ligi. San Francisco ima omjer 23-22, a Houston 21-24. Ovo im je me

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:10 LA Dodgers - Milwaukee /Team With Highest Scoring Innings - Tie/ @3.50 Bet365

 

Da probamoo opet pronaci timove koji igraju toliko ujednaceno da bi i imali u mecu inninge sa podjednakim najvecim brojem runova. hteo sam opet Arizona - Colorado, ali mali je vremenski prostor, pa ipak idem sa ovim parom, koji mi se sada cak cini i izglednijim za ovakav tip.

 

Obe ekipe nastupaju nocas sa odlicnim startnim bacacima, koji ne dozvoljavaju veliki broj runova, a an ovom mecu cak verujem da bi se moglo desiti da ni jedna ekipa ne stigne do 3 runa!

Za Dodgerse startuje Penny, sa skorom 5-1 uz 2.59 ERA. Odlicna sezona za njega, a mora se priznati da dozvoljava iznenadjujuce malo runova.

Za Milwaukee ide Capuano, sa 5-1 i 3.72 ERA. Popravio je ERA u odnosu na njegove navike, a ovo bi bilo i mnogo manje da nije u prethodna dva meca, protiv Minnesote (1:8) i Metsa (1:9), zajedno sa ekipom doziveo havariju. Tako je ujedno i vezao dva uzastopna poraza. Pre toga je starrtovao u 5 meceva bez poraza! Njegov prvi start u ovoj sezoni je bio bas protiv Dodgersa (4:3), a u tom mecu su obe ekipe po inninzima napravile po 2 runa.

Ocekujem i nocas tvrdji mec u kome duel dva jaka bacaca treba da opravda ovakav tip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...