Jump to content
Sign in to follow this  
Berma

11.08.2007.-subota

Recommended Posts

Danas ću staviti na jako jako veliki koeficijent I to na tenis na meč izme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal - Djokovic tip 1 @.185 5dimes

 

H2H 5:1

 

2007 Wimbledon Grass Rafael Nadal - Novak Djokovic 3-6 6-1 4-1 ret.

2007 French Open Clay Rafael Nadal - Novak Djokovic 7-5 6-4 6-2

2007 Rome Clay Rafael Nadal - Novak Djokovic 6-2 6-3

2007 Miami Hard Novak Djokovic - Rafael Nadal 6-3 6-4

2007 Indian Wells Hard Rafael Nadal - Novak Djokovic 6-2 7-5

2006 French Open Clay Rafael Nadal - Novak Djokovic 6-4 6-4 ret.

 

Novak je ovde dobio Kifera,Nalbandiana i Roddicka bez izgubljenog seta ali juce protiv Amerikanca uopste mi nije izgledao dobro.Delovao je veoma umorno i nervozno i posle svakog poena se borio za vazduh mada razmene nisu bile ni priblizno duge i teske kakve ce biti veceras protiv Nadala jer Roddick nije ni pokusavao da stigne nesto sto bi Rafa sigurno vratio i trebace Nole da ulozi mnogo truda za svaki poen i veliko je pitanje je hoce li imati snage za to.

Nije ni Rafa u top formi ali fizicki i psihicki puca od snage.Pobedio je Safina,Mathieua i Dancevica ali nije nije blistao.Imao problema i gubio je 1.set sa Mathieu-om i sa Dancevicevicem ali ko je gledao te meceve mora priznati da su mu protivnicici igrali odlicno pogotovo tu mislim na Kanadjanina koji je nocas prvi set odigrao perfektno i pogadjao je neverovatne udarce.Nadal je samo sacekao njihove ocekivane padove i rutinski priveo meceve kraju.

Mozda Novak moze da parira u teniskim kvalitetima Spnacu ali fizicki je jos miljama daleko i sto vise mec bude trajao sanse Rafe ce da rastu.Novak je zbog iscrpljenosti vec 2 puta predavao mec Nadalu a kako je juce izgledao uopste me ne bi cudilo da tako nesto ponovi ako ga ne krene dobro.

Ocekivao sam kvotu na Nadala oko 1.5 i ovih 1.85 je za mene odlicna ponuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...