Jump to content
Sign in to follow this  
Dollar

24.08.2007. - Petak

Recommended Posts

Karlovic - Fish (+2,5) tip 2 @1.93 5dimes

 

H2H 4:1

 

2007 Queens Ivo Karlovic - Mardy Fish 6-3 6-4

2007 San Jose Ivo Karlovic - Mardy Fish 7-6 6-4

2005 U.S. Open Ivo Karlovic - Mardy Fish 7-6 6-3 5-7 7-6

2004 Australian Open Ivo Karlovic - Mardy Fish 7-6 7-6 7-6

2002 Birmingham Mardy Fish - Ivo Karlovic 6-4 6-7 6-3

 

 

 

Kad god Karlovic mora da napravi break da bi pokrio hendikep ja uvek igram protiv njega.Ivo ima verovatno najbolji servis na svetu ali je u svim ostalim elementima sigurno najlosi igrac medju prvih 100.U poslednje vreme ima dobre rezultate i nekako uspeva da brejne protivnika ali ja mu i dalje uopste neverujem jer sam ga gledao nekoliko puta i znam koliko los moze da bude pogotovo ako servis samo malo stane.Ovde dobio Russella,Johanssona i Andree.va.

Fish je veci deo ove sezone bio u outu zbog povreda i na ovom turniru je pokazao da se vraca u formu pobedivsi nezgodne protivnike koji su bili u veoma dobroj formi Acasusa i Wawrinku.Pre toga dobio je Mayera i Volandria.Amerikanac je takodje odlican server i nebi trebao da nudi Karlovicu puno sansi.

H2H ubedlijvo na strani Karlovica ali 2 pobede su iz ove godine u periodu kada Amerikanac nije mogao nikog da pobedi a ostali mecevi su bili veoma tesni.

Ocekujem neizvestan mec koji ce se najverovatnije resavati u TB-ovima.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...