Jump to content
Hrvat

Najveci i najmanji dobici na kladionici

Recommended Posts

Ja mogu nije me sram, najveći mi je oko 200 kn, najmanji mi je 15 kn (to je prvi listić koji sam uplatio) hehe

 

Od tada se i nisam puno puta kladio ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

da bilo je stvarno smiješnih dobitaka..ja sam jednom prije jedno 4 godine uplatio sa frendom kombinaciju po prvi puta i nismo sku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mogu sav sretan izjaviti da mi je trenutno najveći dobitak 566 odjednom, ali sam u tom danu sve skupa digao: 1184, na 3 listića, a još 1 čekam i kako se čini biti će i taj prolazni za još 220 kn !

 

Dakle 1400 KN u 1 danu mi je za sada maks !

 

I da moja statistika u sigu je točna ko urica, ako trebam nekome dokazivati, no problem, poklopit ćemo upise sa statistike i slikice sa Game Bookersa.

 

Nebi sada smo pribli

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa,kada se već svi tako hvalite evo i ja ću,hehe

najmanji dobitak mi je 2,16kn.igrao sam sistem 3/5 za 10 kn uloga.

to mi je bilo prvi puta da igram sistem,nisam još ni bio siguran kako to sve šljaka...

uglavnom bila su tu 2 tenisa-predano-koef srušen na 1..a dva sam fulao...

najveći dobitak 1573 kn u supersportu...nakon toga skoro mjesec dana nisam uspio dobit ništa... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveći dobitak do sada mi je bio prije 2 godine kad sam za 10 kn dobio 3.640 Kn ( odigrao sam 10 utakmica ).

Najveći zajeb je bio kada me je Slovenija zajebala za 148.000 na 10 ulo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najveći dobitak bio oko 700 kn. To sam uplatio u Super Sportu i slučajno mi ukucala 2 umjesto 1 i pogodio. Mislio sam da sam falio i otišao još jednom pogledat listić i sku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni znao da ovaj topic postoji... :uredu:)

 

Evo da se i ja pohvalim... Najmanji dobitak cca 250 (jer na manje dobitke ni ne igram a sisteme igram tako da ako pogodim najmanje sto mogu dobitak nije ispod cca 500,00), a najveći 22.12.2006. i to 9.064,?? u Supersportu... Igrao sam sistem: 5 fixeva (De Graafschap, aalborg, slavia, landshut i grimsby (h-1, sa koeficijentom cca 3,20 niti se ne sjećam više... ) i sistem 4,5,6/6 (villach, bern, riminidetroit i rapperswil-pogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni ja nikad vidio da ovo postoji,pa moram da se pohvalim,posto vidim da sam rekorder.najmanji dobitak mi je 0,32 kn!!!!!!!!!ahahahhahahahahaa.ne znam ni sam kako mi je to uspjelo,sistem je bio u pitanju.najveci,700 i neka kuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...