Jump to content
Sign in to follow this  
lucijan868

Sigurna internet zarada

Recommended Posts

Ako surfate netom onda to naplatite

 

Registrirajte se na www.agloco.com/r/BBHK5008

O cemu se radi?Prijava je potpuno besplatna,sve sto morate je uclaniti se i downloadati toolbar koji cete skinuti s njihove stranice kad se ulogirate.Placaju vam za surfanje netom i dovodjenje novih clanova kao to sto sad ja vama saljem.Vi se uclanite,posaljete ovu poruku dalje svojim prijateljima i zaradjujete postotak.Ja trenutno zaradjujem oko 300 dolara i sve je potpuno legalno,posalju vam cek i onda ga podignete u banci,ja uvjek podizem u Reiffeisen banci jer odmah isplate.Nemate sto izgubiti,sve je besplatno i legalno,a zasto nebiste zaradili?

I ovaj za kojeg svi vjerojatno znate

I ima jos jedan program preko kojeg ja zaradjujem,takodjer sve besplatno samo se uclanite ,skinete i njihov toolbar,ukljucite ga kad idete na internet i tako kako ja vas pozivam tako vi zovite svoje prijatelje-registrirati se mozete besplatno na http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=lucijan868

 

Ja vam preporucam da se prijavite na oba jer s oba mjesecno ako zovete prijatelje mozete zaradit 500-600 dolara bez previse problema.Uvjeravam vas da nije prevara a ako ne zelite pokusati nema problema,ja sam vam to poslao u najboljoj namjeri.Hvala!(obavjestite me kad se registrirate)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...