Jump to content
Sign in to follow this  
statisticar

1.11.2007

Recommended Posts

13:00, Pandurii TG Jiu - Rapid Bucuresti, tip 2, 1.80

 

13. kolo 1. rumunjske lige, Pandurii koj trnutno sa 10 bodova zauzima 16. mjesto na svom stadionu dočekuje Rapid iz Bukurešta koji je dosad sakupio 12 bodova više.

 

Pandurii je svoje posljednje bodove upisao domaćom pobjedom nad Gloriom Buzau 3:0 još 31. 08. 2007, a od tada imaju seriju od 6 uzastopnih poraza sa samo jednim postignutim golom, istina nisu ih mnogo ni primili, tek 7, a zadnjih 5 susreta pora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva liga Rumunjske

 

13.00 Pandurii TG Jiu - Rapid Bucuresti tip UNDER 2.5 ,kvota 1.90 8/10

kladionica Atlantik

 

 

Zao mi je sto se moja analiza odnosi ,isto kao i Orijentova, na ovaj par iz Rumunjske lige.Moj tip i analiza ipak vode na drugu stranu i nadam se da i ako me neko poslusa , da se nece se pokajati.

 

Ekipa domacina je ove sezone odigrala 6 meceva na svom terenu i samo jednom je bilo vise od 2 gola po utakmici.Cak 4 utakmice su izgubili ili dobili samo sa 1-0.Zanimljivo je i to da i na gostovanjima primaju malo golova, sto navodi na zakljucak da imaju cvrstu obranu.Cak zadnjih 6 utakmica ,sto kuci sto na strani , su imali konacan rezultat 0-1.

Rapid je ekipa iz samog vrha ali su ipak prosle nedelje kiksali na domacem terenu od vodece ekipe Kluja i sad zaostataju za vodecim 5-8 bodova. Imaju iskusnu ekipu koja je pojacana sa bivsim napadacem Partizana P.Boja i crnogorcem Bozovic.Ipak i pored samo jednog poraza imaju cak 4 remija od cega cak 2 na domacem terenu.

Smatram da je za ocekivati da se ovaj mec zavrsi ili sa tesnom pobedom gostiju ili sa remijem ali naravno sve u okviru UNDERA.

Na kraju bih naveo i glavni razlog zasto sam se odlucio za ovaj tip :

Danasnji rivali su do sada odigrali medjusobno 5 meceva i cak 4 meca su bila u okviru UNDER -a.( 80%)

Share this post


Link to post
Share on other sites

7278 - 20:45 - Feyenoord - Groningen - 1 - 1.45 - Stanleybet

 

U večerašnjoj utakmici nizozemskog kupa sastaju se dva stara znanca koji imaju podosta neraščišćenih računa. Naime, u zadnjih pet me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas još dva susreta kupa.

Fejnord dočekuje Groningen koji je ovu sezonu počeo relativno loše , od 9 susreta ima 4 2 3 . Fejnord je počeo strašno,kao domaćin ima 4 pobede i 10:0 gol razliku, kao gost i ma 3 0 2 i 7:7 g.r.

U zadnjem kolu je kao gost izgubio 2:0 od Twentea , ali je poraz bio neminovan jer je Fejnord igrao katastrofalno, u

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...