Jump to content
Sign in to follow this  
eagle_1313

09.11.2007 - Petak

Recommended Posts

1326 - 01:30h - MIAMI - PHOENIX - 2 @ 1.70 - Derby kladionica

 

Miami Heat - Phoenix Suns

 

Sraz dvije zanimljive ekipe, a ja to vidim kao sraz starost (Miami) protiv iskustva (Phoenix) http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Za mene je ovaj tečaj zapravo poklon bon kladionica, jer za Miami igraju nevjerojatno stari igrači kao što su Shaquille O'Neal, Alonzo Mourning, Anfernee Hardaway i Jason Williams. Iako su još pokretni za svju dob, nemogu pru

Share this post


Link to post
Share on other sites

20,5/S.NASH - PHOENIX (broj koševa igrača) 2(više od 20.5)

 

Sunsi su krenuli relativno loše imaju 3 pobjede i 2 poraza,u prvoj utakmici pobijedili su Seatlle,zatim su izgubili od LA Lakersa,zatim dobijaju dvije utakmice;Cleveland i Charlotte,da bi prekjučer neočekivano izgubili od Atlanta,danas igraju protiv Miami,i to bi mogla biti utakmica sa puno koševa,Miamiu nema Wade,i sada im je vanjska linija katastrofalna,i u napadu,i u obrani!Phoneixu nedostaje Amare Stoudamire,te je još jedan razlog zašto tipujem na Nasha,Amare je u prosjeku zabijao 20-25 koševa,netko te koševe treba,a pošto nema dostojne zamijene te će koševe ''razdijeliti'' Nash,Diaw i Marion.

Nash je prvu utakmicu zabio 18 koševa,drugu 19,treću 30,u četvrtoj protiv Bobcatsa je zabio 10,ali za samo 25 minuta,zato što je sve već bilo riješeno u poluvremenu,a u petoj je ubacio nevjerovatnih(za playmakera) 34!!Ako Nash bude igrao barem 35-40 minuta,ova brojka će biti premašena,a vjerujem da će Miami biti tvrd orah,i da će se Nash iskazati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

NBA

LA Lakers-Minnesota

Tip: ispod 209 koševa

1.40 @ Bet365

 

 

Da će Minnesota ove sezone loše kotirati moglo se naslutiti na europskoj turneji gdje su se jako mučili sa prosječnim euro klubovima.Nakon što je Minnesota izgubila Garneta postala je od napadačke obrambena ekipa.Napad je prestao biti glavno oru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

 

Broj para iz kladionice: nema broja

 

 

 

Vrijeme odigravanja: 02:25

 

Naziv para: Houston Rockets(-9.5) - Milwaukee Bucks

 

Tip para: 1

 

Tečaj: 1.95

 

 

 

Ovaj par mi je odmah upao u oko jer sam očekivao da će bookmakeri prag staviti barem na 14-15 poena, a kad ono 9.5. Pa kad su već tako dare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...