Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

31.03.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Pravila natjecanja:

 

1. sudjelovati mogu svi registrirani članovi foruma

 

2. korisnik na startu dobiva 100 bodova s kojima dalje raspola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedan-Brest 01

 

1. i 16. klub. Statistike ovdje.

Laku noć, saznat ću je li me tko pobijedio tek u subotu navečer http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif Bez namještanja, molim, dok me nema! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_cool.gif

 

tip 01, koef. 1.62, Victoria Chandler (vcbet.com)

Share this post


Link to post
Share on other sites

EAGLE_1313 neznam sta ce dwiz odluciti u vezi s onim jucer,ali ja ipak povlacim ono sto sam rekao neznam kad si ti napisao da si krivo tipovao poslije utakmice ili na samom pocetku ako je bila 3/3 ili 2/3 i da si ti to poslao ja ti to nebi uvazio.sorry ali nije posteno prema ostalim clanovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

EAGLE_1313 neznam sta ce dwiz odluciti u vezi s onim jucer,ali ja ipak povlacim ono sto sam rekao neznam kad si ti napisao da si krivo tipovao poslije utakmice ili na samom pocetku ako je bila 3/3 ili 2/3 i da si ti to poslao ja ti to nebi uvazio.sorry ali nije posteno prema ostalim clanovima.

Pa zar nije bilo očito iz teksta da san tio igrat x/1, još san napisa "prvo će Kloten malo stisnit pa će biti trećina x, a na kraju će dobit Lugano" - u

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnji dan u mjesecu ajd idemo ovako:

 

NBA-

New Orleans-Memphis=X @13.00 ssport

 

Ulog:10/10

 

Nema posebnih razloga to mi se cini onak najuvjerljivije i najbolje za kraj mjeseca jos da ga zdrmam!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja mislim da je to bila greška eagle, da je htio igrat na lugano al da se zeznuo zbog

Share this post


Link to post
Share on other sites

1835 HV 71(4.ut.)-F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon, Komentar je da HV vodi u ovom natjecanju sa 3:1 Farjestad, a Farjestad je uspio dobiti jednu tekmu uvjerljivih 5:0, kod kuće, ali koliko znam HV je tada imao nekih poteškoća..

Share this post


Link to post
Share on other sites
EAGLE_1313 neznam sta ce dwiz odluciti u vezi s onim jucer,ali ja ipak povlacim ono sto sam rekao neznam kad si ti napisao da si krivo tipovao poslije utakmice ili na samom pocetku ako je bila 3/3 ili 2/3 i da si ti to poslao ja ti to nebi uvazio.sorry ali nije posteno prema ostalim clanovima.

 

Pa zar nije bilo očito iz teksta da san tio igrat x/1, još san napisa "prvo će Kloten malo stisnit pa će biti trećina x, a na kraju će dobit Lugano" - u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carolina-Florida tip 1 1.85 SuperSport 23:55

 

Nemaš baš neku ponudu i ovaj mar me je vukao nadam se da sam dobro pogodil

 

Ulog 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...