Jump to content
Sign in to follow this  
belaferon

20.11.07 - utorak

Recommended Posts

19:00 5,5/Timra IK v MODO Hockey 1 @1,80 9/10 Favorit

 

moram reči da kad sam vidio ovu tekmu rekao sam sebi Marko sve preko 1,7 uzimaj za jači ulog...a onda pogled na kvote i PINN koji je izašao sa nevjerovatnih 1,85, primjera radi eurobet ima čak @1,60 na under...O domačinima sam već puno puta pisao, najveći su underaši lige sa 73,7% tekmi u underu,...zadnju tekmu oni su išli na 8 golova u porazu 7:1 od Farjestada ali Modo nije tim poput Farjestada, savim je to drugačiji stil igre...prije toga tri undera, a onda još ranije 3 overa ali protiv Mora, Lulea i Brynas klubova koji gaje overašku igru ali i u tim tekama mislim da Timra nije odigrala na nivou...ranije su imali seriju od 8 undera, pa jedan over i još tri undera...kompletni remize sezone, 14:5 za undere...kao domačin 7:2 za undere....tri puta ostali su bez primljenog gola, modo čak 5 puta...susret je to četvrte i pete obrane lige, Timra sa primljenih 48 golova odnosno 2,52 po tekmi te Modo sa 2,47 po tekmi odnosno 47 golovau 19 utakmica...što se napada tiče četvrtii peti najneefikasniji napadi lige, Modo zabija 2,52 po tekmi, Timra sa golom više(49 komada) ima prosjek 2,57 po tekmi...sad još nešto više riječi o Modo....šesti underaši lige sa 43,2% undera...rekao bi da je to tako zbog nešto lošijeg ulaska u sezonu...no oni su sad itekako digli razinu igre, te im je igra ona lajnska, underaška...stil igre sigurno neče mjenjati jer su prošle godine takvom igrom osvojili elitserien, a i sadašnji rezultati su im dosta bolji...Modo je u seriji od 9(slovma: devet) undera u nizu...prosto nevjerovatan podatak....prije toga over protiv HV71, pa under sa Farjestadom....još ranije niz od 4 overa, pa 2 undera me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...