Jump to content
Sign in to follow this  
grandmasterchief

26,11,07 Ponedjeljak

Recommended Posts

LA CLIPPERS - HOUSTON

 

Clippersi su u ovu sezone krenuli relativno dobro trenutno su na omjeru polovičnom omjeru od 6 pobjeda i 6 poraza,gubili su od jakih momčadi Hornetsa,Cavsa,Sunsa,tu i tamo bi ima se znao dogoditi koji kiks,Chicago i Golden State,ali većinom ono šta trebaju pobijediti oni pobjede!Igraju dobro,lijepo ih je za gldati,pogledao sam tekmu gdje su pobijedili Denvera i ako ponove samo polovinu onoga što s uradili protiv njih Houston nema nikakve šanse.Njihovi najbolji igrači su S.Cassel,iskusni,snala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sacramento - San Antonio - 2 @ 1.60 Super Sport

 

San Antonio je sinoćnjom pobjedom zasjeo na vrh NBA lige sa 12 pobjeda i samo 2 poraza. Sve mi se čini da večeras nastavljaju taj niz nepobjeivosti. Pobjedili su u zadnjih 5 utakmica i sve redom sa preko 10 razlike, neke čak i sa 20 razlike. Očito im nesmeta kada igraju u gostima iako su sve proaze o

Share this post


Link to post
Share on other sites

NBA liga , 4:55 h po našem vremenu

Golden State Warriors - Phoenix Suns

 

Ispod 236.5 poena @ Bet 365

 

Tečaj : 1.40

 

Jedan statistički par od mene. Radi se o dvije napadačke ekipe koje forsiraju Run and Gun košarku, to znači igra bez mnogo filozofije i taktike, brzinski prenos lopte do odličnih šutera , igra bez skoka u napadu.Proizvod Run i Gun košarke je veliki broj poena i veliki broj pokušaja van linije 7 metara.Da bi ekipa imala rezultata iz Run and Gun postave igre treba zadovaljiti tri vrlo va

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...