Jump to content
Sign in to follow this  
inter

02.12.2007. - Nedjelja

Recommended Posts

15:00 Adecco Asvel - Roanne (169) 2 @1.95 Pinnacle 4/10

 

Neću puno pametovat oko ovoga meča, jer svatko tko malo bolje pogleda statistiku ove dvije momčadi, vidit će da bi ovo trebalo otići u veliki over.Tko je još i pogledao utakmicu jodnog od ova dva tima nedavno zna kakvu košarku igraju i da tu trice lete same od sebe, uostalom kao i kod večine amera.Obje ekipe često idu preko 160 poena, sa iznimkama kad igraju protiv ekipa kao što su Le Mans ili Orleanaise Entente.Asvel je u krenuo u bitku za naslov Francuskog prvaka, ali ni Roanne nije daleko.Ovaj meč će bit pravi derbi jer tko izgubi izgubio je puno, iako je tek početak sezone, jer svaka pobjeda protiv izravnog konkurenta vrijedi dvostruko.Iako je utakmica od izuzetne vrijednosti mislim da se ritam igre neće usporiti jer niti jedni ni drugi ne znaju tako igrati.I jedna i druga momčad imaju prosjek preko 162 poena, dok Asvel na domaćem ima čak nešto više od 169, Roanne u gostima ima malo manje od 164.Zadnji me

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:00 Egaleo AO - Olympiakos(-17) 2 @3.30 Bet365 3.5/10

 

Ovaj par mi se danas jako, jako svi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Detroit - NewJersy - 1, poluvrijeme - 1 @ 1.40

 

Večeras se sastaju dvije solidne ekipe, s tim da je u mojim očima Detroit ipak bolja momčad, pogotovo kada se obrane tiče.

 

Detroit se trenutno nalazi na 8. mjestu NBA lige sa 10 pobjeda i 5 poraza i koš razlikom od 1493:1388 (+105), a kod kuće imaju skor od 5 pobjeda i 1 porazom i koš razlikom 578:511. Kod kuće igraju vrhunsku košarku punu snage i skokova. Inače su jako poznati po svojim fizičkim sposobnostima i striktnom čuvanju igrača, pogotovo obih najopasnijih. Još se nitko nije razigrao na njihovom parketu. To sve govori. Detroit mora skupljat poene na ovim malim i srednjim utakmicama, jer ipak nisu dovoljno jaki da se nose sa najjačima, a upravo današnji protivnik je jedan od "manjih". Iako NewJersy ima solidan skor, kako u ukupnom djelu prvenstva pa tako i u gostima mislim da ipak nisu dovoljno jaki da pariraju večeras domaćinu. New Jersy je trenutno 17. momčad lige sa 8 pobjeda i isto toliko i poraza. Detroit ima 3 vrhunska obrambena igrača (koji su i solidni šuteri), a to su: Chauncey Billups, Richard Hamilton i Rasheed Wallace. Ovi igrači na svom parketu uspješno zaustavljaju napade i jače od Jaffersona i Kidda, tako da mislim da nebi trebalo biti velikih problema večeras. Gosti imaju skor od 4 pobjede i 2 poraza u gostima, što i nije loše, ali te pobjede su bile protiv relativno laganih protivnika (osim pobjede protiv LA Lakersa nedavno sa 2 razlike). U dosadašnjim H2H statistikama dolazimo da podatka da je u zadnjih 6 utakmica Detroit pobjedio u 5 njih, a kad su god igrali kod kuće na pluverijeme u išli kao pobjednici poluvremena. Nadam se da će i večeras tako biti jer su puno jači od NewJersya u startu utakmica. Tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

New York Knicks - Phoenix Suns(-8,5) 2 @ 1.94 6/10 UNIBET

 

 

 

Ne znam treba li ovdje previše objašnjenja. Sunsi su za Knickse drugi planet, bez obzira što ni oni nisu u onoj optimalnoj formi. Ipak, stvari polako sjedaju na svoje mjesto i izgledaju Sunsi sve bolje. Polako se u formu vraća i Raja Bell, Ovo je Sunsima prva od pet gostujućih utakmica koje ih očekuju i bilo bi lijepo početi pobjedom, a ima li bolje ekipe za to od razbijenih New York Knicksa. Prije dvije utakmica zabili su samo 59 poena i time nadmašili sami sebe. Istina da si već u sljedećem nastupu nadoknadili zaostatk od 17 poena i pobijedili Milwaukee Buckse, ali njih tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...