Jump to content
Sign in to follow this  
zeljko

Moneybookers- credit card amount!?

Recommended Posts

Ne mogu nikako da provalim sta mi treba da bih verifikovao svoju kreditnu na MB!

Trazi mi da unesem AMOUNT! U eurima!

Moze li ko da mi objasni sta da radim!?

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je verificiranje kartice, da znaju da je tvoja. Oni su ti skinuli taj iznos (1.9-2.9) sa kartice i ti trebas provjeriti koliko tocno iznosi. Otidjes u banku i vidis tamo koliko ti je skinuto sa racuna ili ako znas koliko si tocno imao prije nego sto ti je moneybookers skinuo taj novac onda mozes i do najblizeg bankomata samo provjerit stanje na racunu pa izracunaj koliko ti fali, hehe. Upises to na moneybookers i to je to, uzivaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu nikako da provalim sta mi treba da bih verifikovao svoju kreditnu na MB!

Trazi mi da unesem AMOUNT! U eurima!

Moze li ko da mi objasni sta da radim!?

Hvala.

ne ku

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je verificiranje kartice, da znaju da je tvoja. Oni su ti skinuli taj iznos (1.9-2.9) sa kartice i ti trebas provjeriti koliko tocno iznosi. Otidjes u banku i vidis tamo koliko ti je skinuto sa racuna ili ako znas koliko si tocno imao prije nego sto ti je moneybookers skinuo taj novac onda mozes i do najblizeg bankomata samo provjerit stanje na racunu pa izracunaj koliko ti fali, hehe. Upises to na moneybookers i to je to, uzivaj...

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste ne razumijem o cemu pricas... prodas kupis eure... stvarno bih volio da mi objasnis!?

Inace, verifikovao sam karticu kako ste mi i objasnili i kad sam krenuo da ubacim malo para na MB... UNABLE TRY SOME OTHER CARD! A uzeli mi taj euro sa kartice za verifikaciju! Mozes da zamislis!?

Da ne treba da prodje neki period pa da uspjesno to odradim?

Unaprijed zahvalan!

P.S Glup sam za ove stvari, sta da radim! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Pa moneybookers ti je ko online banka gdje korisnici mogu jedan drugome poslati eure i tako si jednostavno mogao kupiti eure od nekog a ti njemu internet bankarstvom uplatiš na račun njegovu lovu i to je to. Tako ja radim kad se skupi nešto viška love na kladionici povučem na moneybookers pa prodam a oni meni na tekući račun uplate po tečaju kak se dogovorimo!!

 

Ili još lakši način ti je da lovu s kreditne odmah staviš na kladionicu koju

Share this post


Link to post
Share on other sites

UPLOAD FUNDS-CHOOSE A PAYMENT METHOD(credit card)-imas dvije opcije, tvoja kartica, i nova kartica, odaberes svoju-ispunis podatke (CVV2/CVC2 kod, nadam se da znas sto je to, i upises iznos ispod toga koji zelis prebacit sa kartice, upisi ga s tockom ne zarezom), ako ces novac koristiti za kladionicu onda dolje moras odabrati drugu opciju (...FOR GAMING purposes).

 

Ovako je kod mene i sve lijepo radi.

 

@eKICh

 

Imas donekle pravo, kupnja/prodaja eura je isto opcija, ali kad jednom izvadis deviznu karticu, naucis kako se prebacuju novci, onda je to puno bolje. Ja se osobno ne bi zahebavao sa kupnjom il prodajom, dok nadjem nekoga kome cu prodat il od koga cu kupit, pa onda budem sumnjiv prema njemu, ma...ovo je s karticom predobro, samo se treba naucit. Ja sam odusevljen http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

disel daj mi molim te malo pojasni kako to se radi s deviznom karticom kakva kartica mora biti meatercard devizna ili je dovoljno imati devizni račun i to je to ili kako ide?

Jel treba kartica devizna na podle

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa moneybookers ti je ko online banka gdje korisnici mogu jedan drugome poslati eure i tako si jednostavno mogao kupiti eure od nekog a ti njemu internet bankarstvom uplatiš na račun njegovu lovu i to je to. Tako ja radim kad se skupi nešto viška love na kladionici povučem na moneybookers pa prodam a oni meni na tekući račun uplate po tečaju kak se dogovorimo!!

 

Ili još lakši način ti je da lovu s kreditne odmah staviš na kladionicu koju

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega prvo pročitaj pravila frouma ovdje se ne psuje itd..

 

Pa pobogu kud baš na Bwin, bolje odi na expert, unibet, bet-at-home, i tamo ti je lakše odmah s kreditne kartice prebaciti lovu na kladionicu tako ja radim gotovo u nekoliko sekundi i onda se kladim!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega prvo pročitaj pravila frouma ovdje se ne psuje itd..

 

Pa pobogu kud baš na Bwin, bolje odi na expert, unibet, bet-at-home, i tamo ti je lakše odmah s kreditne kartice prebaciti lovu na kladionicu tako ja radim gotovo u nekoliko sekundi i onda se kladim!!

Pravila foruma!?

E pa stvarno si kralj!

Oprosti sto sam psovao!

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije lijepo psovat na forumu, ali razumijem tvoju frustraciju. Nemam iskustva sa Bwinom, ali po nekim pricama sam cuo da i nisu bas dobri. Dosad sam novce stavljao samo na Pinnacle, Expekt i Bet-at-home i to je bilo jednostavno i brzo, bez ikakvih problema. Stvarno neznam kako da ti pomognem osim savjetom za neku drugu kladionicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
disel daj mi molim te malo pojasni kako to se radi s deviznom karticom kakva kartica mora biti meatercard devizna ili je dovoljno imati devizni račun i to je to ili kako ide?

Jel treba kartica devizna na podle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...