Jump to content
Sign in to follow this  
eKICh

Poboljšanje Bet-Cluba

Poboljšanje Bet-Cluba  

26 members have voted

  1. 1. Jel vas zanima pobolj?anje Bet-Cluba?

    • Da
      25
    • Ne
      1


Recommended Posts

evo ako bude u postocima više za promijene nekie i ideje i više od 20 glasova sveukupno onda izjašnjavam svoje prijedloge!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ostavio svoj glas! Naravno da sam za prijedlog...10 glasova više je dovoljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zato što ima i takvih kojima je i ovako dobro jer igraju samo natjecanja i nije ih briga za ostalo pa se prave pametni!!

 

e baš me zanima to je to glasoval za ne??

 

ako ima hrabrosti nek se javi i obrazlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

..uostalom ko zna di je taj netko..vjerojatno je pustio glas i odpedaliro s foruma nakon sto je postavio parove na dotična natjecanja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

eKICh odlicno pitanje!

 

Poboljsanje Bet-cluba u kojemu smislu? Ako se misli na dizajn onda je moj odgovor definitivno NE. Nacu sada navoditi forume ali oni koji su u dizajnerskom smislu puno losiji od ovoga su puno kvalitetniji (zna maher jedan u kojemu je on mod, znas i ti eKICh u kojemu sudjelujes) puno su losiji od ovoga ako se gleda dizajn ali se drugacije radi.

Evo neka eKICh potvrdi za forum na kojemu se pise svaki dan da natjecanje na njemu nema cak ni nagrade a ljudi ipak salju parove, da se na tom forumu u liveu svaki dan nadje preko 80-ak postova koji nisu pisani bez veze,analiza ima iako ne postoji natjecanje u analizama izuzev sada Bo

Edited by littlepimp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina litllepimp sve si tocno naveo i rekao,stvarno ne znam u cemu je stvar forum i dizajn je igledom jedan od najboljih ako ne i najvolji koji sam ikad vidio..a isve ima svoju svoju rubriku(npr. nogomet,hokej,tenis...) i ne vidim razloga zasto se ne piše,svaka čast ojedincima koji nas počaste sa pokojom analizom.

Trebalo bi se ovdje dosta toga raspravit i bilo bi dobro da sto vise clanova posjeti ovaj topic i iznese neka svoja misljenja jer stvarno ne vidim razlog zasto ovaj forum ne bi bio kompletno aktivan kao i ti "drugi"..

Share this post


Link to post
Share on other sites
eKICh odlicno pitanje!

 

Poboljsanje Bet-cluba u kojemu smislu? Ako se misli na dizajn onda je moj odgovor definitivno NE. Nacu sada navoditi forume ali oni koji su u dizajnerskom smislu puno losiji od ovoga su puno kvalitetniji (zna maher jedan u kojemu je on mod, znas i ti eKICh u kojemu sudjelujes) puno su losiji od ovoga ako se gleda dizajn ali se drugacije radi.

Evo neka eKICh potvrdi za forum na kojemu se pise svaki dan da natjecanje na njemu nema cak ni nagrade a ljudi ipak salju parove, da se na tom forumu u liveu svaki dan nadje preko 80-ak postova koji nisu pisani bez veze,analiza ima iako ne postoji natjecanje u analizama izuzev sada Bo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

Vidis to je ono sto sam ja bio rekao samo eagle_1313 jer sam se bojao da ce me ostali popljuvati. Rekao sam mu da bi bilo najbolje kada bi se sva natjecanja premjestila u zatvoreni dio foruma jel bi se onda ljudi trudili uci u zatvoreni dio pa bi sudjelovali a sada ce se napraviti ista stvar samo sto nece biti zatvorenig foruma nego 100 postova.

 

Uglavnom podrzavam ovu ideju i dajem prijedlog da minimum bude 250 postova a ne 100 :pucam:

mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...