Jump to content
Sign in to follow this  
eKICh

Poboljšanje Bet-Cluba

Poboljšanje Bet-Cluba  

26 members have voted

  1. 1. Jel vas zanima pobolj?anje Bet-Cluba?

    • Da
      25
    • Ne
      1


Recommended Posts

tutu odmah da ti rečem onako ovde nemam ništa protiv tebe i jako cijenim što ure

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mojih promišljanja (ako je to uopće bitno)......

 

Kada sam se pojavio na ovom forumu smetalo me što se recimo malo piše u "live-u", u početku sam nešto pokušavao pokrenuti, ali s vremenom sam shvatio da to ovdje nije običaj i poslije sam se ohladio od toga........

 

Sada mi je običaj, da nakon što obi

Edited by El Presidente

Share this post


Link to post
Share on other sites

@syntaxerror

 

Svidja mi se tvoje misljenje, mislim da si sve lijepo rekao i odlicno opisao stanje na forumu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif .

Samo bih ispravio da forum ne propada, dapace. Ljudi je sve vise dok god tu budu ovakva bogata natjecanja. Mislim da se to najvise vidi po broju postova na natjecanjima, recimo expekt, koji je kad sam ja dosao imao jedva 20-25 postova, a danas ima vise nego duplo. Sa vise ljudi jednoga dana pokrenut ce se i drugi dijelovi foruma.

 

I jos jedno Tuta se ne bi trebalo dirati, mozda nekad ima neke za nekoga neobjasnjive postupke (oprosti, nisam htio uvrijediti), ali on je toliko toga napravio za ovaj forum i uvjeren sam da bez njega ovo ne bi funkcioniralo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...cut..

 

I jos jedno Tuta se ne bi trebalo dirati, mozda nekad ima neke za nekoga neobjasnjive postupke (oprosti, nisam htio uvrijediti), ali on je toliko toga napravio za ovaj forum i uvjeren sam da bez njega ovo ne bi funkcioniralo.

ja nikad nisam osporil ono što tuto radi kod natjecanja i uvjek sam stajal na njegovu stranu kad je netko došao pametovati što sad ne valja ovo ne valja ono, jer ipak i on je samo čovijek i ljudski je pogriješti, ali me jako zasmetalo kod njega što je došao na zatvoreni forum koji mu se nije svidio po mom zaključku i nije sura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam sve čitao, prevše je toga, u bit nije, no uglavnom se sve vrti oko natjecanja !

 

Ja mislim Dwiz da ima forum pre malo rubrika, nekada oću napisati neki post, a ne znam gdje bi ga stavio !?

 

Glupo je pisati o doga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja malenkost ce Vam reci samo jednu stvar :

Boljeg foruma i ozbiljnijeg nema na ovim prostorima.Vecina ih nije ni primaci ovome.Svaka kritika je dobronamerna i dobrodosla jer ce samo tako jos dugo biti NO 1.

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam i ja da smo najbolji i najveći na ovim prostorima..ali ima još jedan forum..sličan ovome ali punoooo aktivniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam i ja da smo najbolji i najveći na ovim prostorima..ali ima još jedan forum..sličan ovome ali punoooo aktivniji.

al sigurno nema toliko natjecanja i natjecatelja, ako mislimo na isti forum jest aktivniji ali samo zato jer puno više ljudi je dolovno aktivno po cijelom forumu, ali i to se mo

Share this post


Link to post
Share on other sites
al sigurno nema toliko natjecanja i natjecatelja, ako mislimo na isti forum jest aktivniji ali samo zato jer puno više ljudi je dolovno aktivno po cijelom forumu, ali i to se mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jedan prijedlog u vezi psovanja, bilo bi u redu da se dopusti.

Pretpostavljam da Dwiz ne

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo jedan prijedlog u vezi psovanja, bilo bi u redu da se dopusti.

Pretpostavljam da Dwiz ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim Dwiz da ima forum pre malo rubrika, nekada oću napisati neki post, a ne znam gdje bi ga stavio !?

Zato sam i rekao da mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ako se neljutite ja bi predlozio nesto ono na vama je da odlucite. Znate u kladama je nekada bilo kladjenje na virtualne utakmice http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif Mozda negde ima i sada????? Pa eto predlazem nesto slicno samo sto sada mi da biramo tim. Ovo ce pak biti ograniceno samo na neki sport tj naj bolje fudbal mozda hokej ili pak kosarka sada vi odlucite.

Evo primer jedan:

Predpostavimo da je Dwiz odabrao Nant a Tuto

Edited by kristijan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...