Jump to content
Sign in to follow this  
eKICh

Poboljšanje Bet-Cluba

Poboljšanje Bet-Cluba  

26 members have voted

  1. 1. Jel vas zanima pobolj?anje Bet-Cluba?

    • Da
      25
    • Ne
      1


Recommended Posts

bilo bi ok napraviti nekakvu selekciju od oko 50-60 ljudi koji stalno pisu i komuniciraju.

daj mi nabroji 20........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nigdje nisam spomenuo da sam protiv natjecanja :dots:

Nitko tebe nije ni prozvao zbog toga.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je ovo za H2H natjecanje dobra ideja...odabrati nekakav broj fiksan broj ljudi koji bi sudjelovao..prema postovima od 1. - 25. u mjesecu...i isti onda igraju sljedeći mjesec H2H...tako

Share this post


Link to post
Share on other sites
mislim da je ovo za H2H natjecanje dobra ideja...odabrati nekakav broj fiksan broj ljudi koji bi sudjelovao..prema postovima od 1. - 25. u mjesecu...i isti onda igraju sljedeći mjesec H2H...tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj mi nabroji 20........

..pa nemogu ti nabrojati 20,mislim da nisi procitao kompletan post kako treba,ali probat cu ti objasnit,znaci cilj je da sto vise ljudi sudjeluje u komunikaciji a od tih 1000 i kusur clanova pa neka ih i njih 200 nesto svaki dan napise u neku rubriku i to je to..znaci ono 50-60 je bilo samo onako u grubo,a tu su Dwiz,Tuto,Litllepimp i ekipa pa nek odrede kao šta..ne znam bo nisam pametan,neka naprave kako misle da je ok objave to javno da vidi svaki clan pa nek pro

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da i ja dam svoje misljenje. littlepimp je na pocetku nabrojao neke forume na kojima ima puno vise aktivnosti u live sekciji. Ja sam naisao na takve forume, ali nisam tamo nimalo aktivan pa neznam kako oni to postizu. Zasto ne bi primjenili neke njihove metode, ili nesto slicno, ne kazem da ih kopiramo, bet-club je sigurno originalan i jedan od najboljih ali ova situacija bi se trebala popravit.

 

Iako ja ne vidim koja je razlika, osim u cinjenici da oni imaju par ljudi koji svaki dan komentiraju i tim nacinom privlace druge. Sjecam se kad su na ovom forumu dosta komentirali littlepimp, ivsa i Tuto (bilo je jos nekih, al se njih najbolje sjecam, mislim da su bili najaktivniji, oprostite ako sam nekoga zaboravio). Bilo je nas par koji smo ostavili 2-3 posta i skupilo bi se par stranica. Ja mislim da jednostavno mora bit bar 5-6 ljudi koji ce zdravo komentirat zato sto to zele, a ne kao posao. Drugi ce se vremenom pridruzivat, ostavljat par postova. S vremenom bi trebalo bit puno clanova koji bi pisali. Vidim da nas vec ovdje ima nekoliko koji smo za komunikaciju, a i danas je live sekcija nakon dugo vremena presla na drugu stranicu, a vjerojatno ce i na trecu.

 

Neznam sta kazete na prijedlog da se live sekcija premjesti na vrh foruma, iznad natjecanja i da se oznaci s nekom slicicom ili banerom da bude uocljivija. Ima dosta ljudi koji samo dodju, stave par i igraju igre, a ni ne pogledaju sta ima nova dolje na dnu u live sekciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam sta kazete na prijedlog da se live sekcija premjesti na vrh foruma, iznad natjecanja i da se oznaci s nekom slicicom ili banerom da bude uocljivija. Ima dosta ljudi koji samo dodju, stave par i igraju igre, a ni ne pogledaju sta ima nova dolje na dnu u live sekciji.

Sla

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna maher jedan u kojemu je on mod,

bold - koji ti je taj :pucam:

 

 

vidim lijepo ste se raspisali, ima svakako zanimljivih prijedlog sad treba vidjeti koji s od njih mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo prokomentiram do sada napisano...

 

Pretvaranje Bet-Cluba u zatvoreni tip foruma nije rješenje i nikako nisam za to. Zatvoreni forum je već neka druga priča, ima on i svoje prednosti koje si nabrojio, ali to nam nije cilj. Da ne spominjem sponzore koji bi teško sponzorirali nešto što je dostupno za samo 50 ljudi koji bi imali pristup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...