Jump to content
Sign in to follow this  
PONCHO1

Bet365

Recommended Posts

Da ja kazem neku rijec o kladionuicama.Moje lutanje po online kladionicama trajalo je brat-bratu par godina dok mi frend nije preporucio Bet365.

I tako ja upalatio svoje prve pare i vjerovali ili ne prvi listic koji sam uplatio donio mi je 1975$.Mozete mislit koji je to pozitivni sok bio.I od tog dana meni je Bet365 prvi izbor.

 

SAD MALO O NJIMA.

 

Bet365 je jedna od najstarijih Europskih i svjetskih online kladionica,poceli su davne 1973-naravno ne odma na netu.Imaju veliku ponudu za sportsko kladjenje( prvi gol,nacin porvog gola,zbroj setova u gamu,prvi udarac na utakmici,hoce se ko ozlijedit na tekmi...) -ma stvarno na sve sto pozelite mozete se i kladiti.Sto se tice casina imaju Jako puno slot aparata,sve vrste pokera i naravno nezobilazni roulette( evropski i americki).NA prvu uplatu daju 100% bonusa koji nemorate vrtiti nego igrate s njime i kad htjednete povuc te pare samo vam oduzmu bonus koliko su vam dali i ostalo je sve vase.Sto se tice isplate,vrsi se preko kreditnih kartica,bankovnih transakcija,moneybookersa...Novci vam sjedaju na racun 48 sati nakon povlacenja na karticu( ni minutu duze,bilo nedjelja ,Bozoc ili bilo koji blagdan novci ce vam sjest u roku 48 sati.Jos jedna jako vazna stvar je da imaju Live Support-znaci ako vas nesto zanima kliknete na prozorcic i chatate sa agentom sta vas zanima - bez slanja mailova i cekanja odgovora.

 

Eto ukratko o meni najboljoj kladionici na netu..

 

Koga zanima vise neka mi se javi na P.M. i ja cu mu rado pomoc ili neka pogleda na licu mjesta Bet365.

Da li si htio reći da imaju okladu broj gejmova u setu a ne "setova u gamu"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo makar da im malo napravim anti promidbu.

 

Drugi put su mi ponistili okladu nakon sto je mec vec bio u toku. Radilo se

o mecu izmedu Indian Wells Masters Series - MD - Kas/ Wassen vs Bhupati/

Knowles

(Set Betting)Mahesh Bhupati & Mark Knowles to win 2 - 07.00NoneVoid.

Koeficijent da ce favoriti pobjediti 2:0 je bio 7,00 te sam uplatio nesto

sitno racunajuci da ce mi okladu ponistiti sto su ucinili, po drugi put.

Medutim takoder sam uplatio manji iznos na rezultat 2:1 (u korist favorita)

gdje je koeficijent bio 8,00. E sada razumijem ja da se oni mogu stititi te

mijenjati koeficiiente iako niti to nije bas korektno, ali kako mi mogu

dobitnu okladu ponistiit, a onu koja je gubitna sa tecajem 8,00 koji je

takoder bio krivo postavljen prihvatiti???

Kontaktirao sam ih te su mi odgovorili da je koeficijent 8,00 da ce favorit

pobjediti sa 2:1 u tenisu bio pravilno postavljen.. I sami znate da

koeficijent da c biti 2:1 za favorita u tenisu nikad ali bas nikad ne

prelazi niti 6,00 u ekstremnim slucajevima a obicno se krece izmedu

3,50-4,30.

Pa pitam se onda zasto i koeficijent od 7,00 na 2:0 za favorite nije bio

tocno postavljen? Mozda zato sto je oklada bila dobitna...

 

Tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo što ti se dogodilo nikako ne govori da su iz bet365 lopovi... radi se o najobičnijem krivom postavljanju tečajeva koje se zna dogoditi i u lokalnim, ali i u drugim online kladionicama.

 

Na pobjedu favorita u tom meču tečaj je bio oko 1.20 i onda se nikako ne može očekivati da tečajevi za 2-0 i 2-1 pobjedu favorita u setovima budu 7.00 i 8.00, već i sam vidiš da je neka greška, a vjerojatno ti je i netko za nju dojavio i odmah ekipa ide ulagati... Zna se da kada do

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovo što ti se dogodilo nikako ne govori da su iz bet365 lopovi... radi se o najobičnijem krivom postavljanju tečajeva koje se zna dogoditi i u lokalnim, ali i u drugim online kladionicama.

 

Na pobjedu favorita u tom meču tečaj je bio oko 1.20 i onda se nikako ne može očekivati da tečajevi za 2-0 i 2-1 pobjedu favorita u setovima budu 7.00 i 8.00, već i sam vidiš da je neka greška, a vjerojatno ti je i netko za nju dojavio i odmah ekipa ide ulagati... Zna se da kada do

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vec ponistavaju okladu zbog krivo postavljenog tecaja, onda bi trebali ponistiti sve oklade koje su vezane uz taj mec..

jer je konkretno ovaj mec parova na koji je i Baptista neki dan upozorio u live-u imao vise "krivih" tecajeva..

U svakom slucaju fer bi bilo da je i ova oklada 2:1 s koef. 8 ponistena..

a ne ponistavati samo oklade koje im pasu.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...