Jump to content
Dwiz

Expekt

Recommended Posts

danas odigram

Mathieu Paul Henri - M. Gicquel

Pobjednik 4. gema, 2. set ATP Tour Gicquel otkazano 1.00

 

odigram to 4 koe bio i na kraju otkazano a ovaj dobio 6:0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za klađenje i ostale stvari na online kladionicama moraš imati devizni račun radi uplate/isplate koja se vrši isključuvo u devizama.

Stoga ti je najbolje na 'starinski' način otvoriti bankovni devizni račun i sa karticom iz fotelje uplaćivati. Najbolje su se pokazale kreditne (MasterCard) i debitne kartice (za sada iz PBZ Visa Electron).

Kod bankovne doznake novac je na tvom Expekt računu od 2-5 dana. Međutim, može, a i ne mora, ti banka (bankovna službenica) stvarati probleme kod devizne uplate na račun kladionice.

 

Lijep pozdrav.

Otvoria bi racun i karticu za kladenje preko interneta u expert kladionici.

Iman par pocetnickih pitanja jer mi je to sve velika nepoznanica.

Koja je razlika izmedu kreditne i debitne kartice?

Koju da uzmen i u kojoj banci da otvorin?

Da li se placa otvaranje racuna?

Znaci kad zelin stavit novce na racun oden u banku i stavin ih?

Isto tako ih i dizen?

 

Pozdrav i hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je razlika izmedu kreditne i debitne kartice?

Koju da uzmen i u kojoj banci da otvorin?

Da li se placa otvaranje racuna?

Znaci kad zelin stavit novce na racun oden u banku i stavin ih?

Isto tako ih i dizen?

Pozdrav i hvala.

Sve te informacije dobit ćeš u banci kod koje moraš otvoriti devizni račun. Uz devizni račun idu devizne kartice.

Sa kreditnom karticom kod plaćanja te banka kreditira, a kod debitne kartice se iznos odmah skida sa računa.

No, da se puno ne mudruje, put pod noge i u banku ili telefon u ruke i zovi besplatni info banke kod koje želiš otvoriti devizni račun i pitaj sve šta ti nije jasno.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve te informacije dobit ćeš u banci kod koje moraš otvoriti devizni račun. Uz devizni račun idu devizne kartice.

Sa kreditnom karticom kod plaćanja te banka kreditira, a kod debitne kartice se iznos odmah skida sa računa.

No, da se puno ne mudruje, put pod noge i u banku ili telefon u ruke i zovi besplatni info banke kod koje želiš otvoriti devizni račun i pitaj sve šta ti nije jasno.

 

Lijep pozdrav.

Hocu zvat cu i raspitat se.

Znaci jedina razlika je sta se kod kreditne oduzima naknadno a kod debitne odmah?

Sta bi mi ti preporucio?

Npr ako bi odlucio uzeti mastercard, da li sve banke nju imaju, npr pbz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Npr ako bi odlucio uzeti mastercard, da li sve banke nju imaju, npr pbz?

Mastercard je brand, a i PBZ ga ima.

Ja nisam bankar, a sve ozbiljne banke imaju besplatni telefon.

Upregni Google i sretno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odes prijatelju u reiffeisen bank i trazis debitnu visa electron karticu i na nju prebaci lovu i rokaj,jednostavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu zvat cu i raspitat se.

Znaci jedina razlika je sta se kod kreditne oduzima naknadno a kod debitne odmah?

Sta bi mi ti preporucio?

Npr ako bi odlucio uzeti mastercard, da li sve banke nju imaju, npr pbz?

Ja bi ti preporucio definitivno devizni u PBZ-u,dobiješ Visu Electron i uplacuješ točno koliko imaš love ništa krediti ništa peglanje pa na kraju mjeseca minuščina,znaci potpuna kontrola financija,otvorenje računa niš te ne košta,a kad jednom uplatiš sa nje na kladionicu možeš na nju i povlačit novce i novci za 2-3 radna dana sjedaju na devizni bez centa provizije i troškova!!

 

Znači definitivno moja preporuka PBZ devizni racun sa debitnom karticom Visa Electron!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Visa Electron i nema promasaja skoro na nijednom sajtu. Nigde je ne odbijaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam u jednom postu na ovoj stranici sledece

 

Expekt.com zadržava pravo odbijanja isplate bonusa ukoliko smatra da je promotivna akcija i/ili bonus na prvu uplatu zloupotrebljen i/ili uvjeti promotivne akcije nisu ispunjeni i/ili su uočeni nepoželjni oblici igranja u kladionici. Odluka Expekt.com a u tom je slučaju konačna.

Pa me interesuje,ako mmi neko moze objasniti ovaj termin

Share this post


Link to post
Share on other sites

... uočeni nepoželjni oblici igranja u kladionici. Odluka Expekt.com a u tom je slučaju konačna. Pa me interesuje,ako mmi neko moze objasniti ovaj termin

Bilo bi najbolje da uputiš to pitanje njihovoj Službi za korisnike. Odgovor ćeš dobiti brzo, možda i za 1 sat, pa ga postavi ovdje da svi pročitaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze mala pomoc. Otvorio sam racun na Expektu, imam Visa Electron deviznu karticu (Splitska Banka) koju sam danas dobio, poslao sam preslike dokumenat. Kad sam htio uplatit na racun depozit (a inace na racunu imam 50 €) i ispunio sve podatke na zavrsnom koraku me odbijaju. To izgleda evo ovako:

 

Korak

Uplata nije uspjela.

Vaša uplata nije provedena iz navedenih razloga:

 

* Odbijeno, molimo kontaktirajte support@expekt.com za pomoć.

 

Pokusao sam kontaktirat support ali nedaju bas neki odgovor. Da li je moguce da treba proc 24 sata dok tih 50 € sjednu na racun (karticu) iako sam racun otvorio proslog ponedjeljka. Hvala unaprijed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze mala pomoc. Otvorio sam racun na Expektu, imam Visa Electron deviznu karticu (Splitska Banka) koju sam danas dobio, poslao sam preslike dokumenat. Kad sam htio uplatit na racun depozit (a inace na racunu imam 50 €) i ispunio sve podatke na zavrsnom koraku me odbijaju. To izgleda evo ovako:

 

Korak

Uplata nije uspjela.

Vaša uplata nije provedena iz navedenih razloga:

 

* Odbijeno, molimo kontaktirajte support@expekt.com za pomoć.

 

Pokusao sam kontaktirat support ali nedaju bas neki odgovor. Da li je moguce da treba proc 24 sata dok tih 50 € sjednu na racun (karticu) iako sam racun otvorio proslog ponedjeljka. Hvala unaprijed

Ne možeš nikad uplatiti SAV novac sa svoje kartice, znači ako imaš 50€ na računu, probaj uplatiti cca 40€, ili pitaj u banci koliki minimum treba ostati na računu.

Ili se s tom karticom ne može plačati na internetu, gdje se opet obrati banci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš nikad uplatiti SAV novac sa svoje kartice, znači ako imaš 50€ na računu, probaj uplatiti cca 40€, ili pitaj u banci koliki minimum treba ostati na računu.

Ili se s tom karticom ne može plačati na internetu, gdje se opet obrati banci...

Ok hval, probat cu pa se opet javim ako zapnem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze mala pomoc. Otvorio sam racun na Expektu, imam Visa Electron deviznu karticu (Splitska Banka) koju sam danas dobio, poslao sam preslike dokumenat. Kad sam htio uplatit na racun depozit (a inace na racunu imam 50 €) i ispunio sve podatke na zavrsnom koraku me odbijaju. To izgleda evo ovako:

 

Korak

Uplata nije uspjela.

Vaša uplata nije provedena iz navedenih razloga:

 

* Odbijeno, molimo kontaktirajte support@expekt.com za pomoć.

 

Pokusao sam kontaktirat support ali nedaju bas neki odgovor. Da li je moguce da treba proc 24 sata dok tih 50 € sjednu na racun (karticu) iako sam racun otvorio proslog ponedjeljka. Hvala unaprijed

Ne prihvaća se Visa Electron kartica svake banke.Npr. Visa Electron Zagrebačke banke nije devizni račun stoga se ne prihvaća.Erste i PBZ Visa Electron su kartice koje su devizni računi i prihvaćene su.Novac na Expektu možeš uložiti tek kad dobiješ potvrdu od njih da su dokumenti koje si poslao valjani.Što se tiče uplate, uzimaju prilikom uplate nešto sitno provizije pa ne možeš uložit cjelokupan iznos koji imaš na deviznom računu.Kad vršiš uplatu, pisat će ti koliko provizija iznosi.Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...