Jump to content
Dwiz

Expekt

Recommended Posts

evo jedno pitanje.na expekt kladionicu cim se logujem izbaci me,ne mogu da budem logovan ni 10 secundi sto znaci da ne mogu da se okladim nikako.moze li mi neko pomoci u cemu je problem.sta treba da uradim ili instaliram da bi bilo sve kako treba.hvala unaprijed

To se desava kad je velika guzva pa redovno izbacuje ,to je verovatno zbog preopterecenja servera .

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravljeni!!

 

Najprej se vsem opravičujem zato,ker bom pisal v slovenskem jeziku....upam,da boste razumeli!

 

Danes sem na EXPEKTU odigral sistem 5 parov ali 16 kombinacij - 3/5, 4/5 in 5/5.Na "kafani" sem napisal tudi pare in bom še enkrat napisal:

Igral sem : Nemčija : Češka (curling) TIP 1 - zadetek

Kerber : Vaidisova (18,5/ TIP OVER - zadetek

Hanescu : Darcis TIP 1 - zadetek

Freiburg : Ahlen 2-3 TIP YES - zadetek

Gefle : Kalmar / 2.polčas več golov) TIP YES - IZENAČENO!!!

 

Pri paru Gefle : Kalmar je bil končni rezultat 1:1 in v vsakem polčasu po 1 gol!

Ta par NI STORNIRAN ampak IZENAČEN za EXPEKT vendar si izgubil vse listke kjer pišejo IZENAČENO!!!

 

Vsem stavcem PRIPOROČAM, da NE IGRATE v katerem polčasu bo več golov!!

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogrešno si odigrao na 2. pol. Trebao si odigrati Tie - izjednačeno, jednako. Ti si odigrao da će u 2. pol. biti više golova i promašio.

 

Prije bilo kakve hajke protiv kladionice, potrebno je pažljivo čitati što piše u ponudi.

 

Više sreće sljedeći put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vsem stavcem PRIPOROČAM, da NE IGRATE v katerem polčasu bo več golov!!

 

Lp

To je i logično - može biti manje, isto i li više. Od tri opcije ti si izabrao onu koja nije došla, nema tu ništa čudno u njihovom obračunu. Da su sve kladionice korektne kao Expekt, bilo bi nam puno bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,nadam se da nisam promasio temu,ako jesam prebacite me...

Ovako zanima me dali postoji nacin kako da uplatim novac sa American express ili sa onom obicnom maestro od erstre na Expert ili pokerstars?Jer nemam Visu.Ako netko zna neki nacin molio bi neka mi javi.Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pozdrav ljudi,nadam se da nisam promasio temu,ako jesam prebacite me...Ovako zanima me dali postoji nacin kako da uplatim novac sa American express ili sa onom obicnom maestro od erstre na Expert ili pokerstars?Jer nemam Visu.Ako netko zna neki nacin molio bi neka mi javi.Hvala

Ovo šta pitaš u HR je neizvediovo. Na stranicama kladionice ti sve piše u svezi uplata pomoću kartica, MB, banaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ovo šta pitaš u HR je neizvediovo. Na stranicama kladionice ti sve piše u svezi uplata pomoću kartica, MB, banaka.

Možda je moguće ako preko Entropaya kreira virtualnu VISU i uplati na nju.Ali koliko se ja sjećam nije baš povoljno, dosta uzimaju

 

http://www.entropay.com/

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je moguće ako preko Entropaya kreira virtualnu VISU i uplati na nju.Ali koliko se ja sjećam nije baš povoljno, dosta uzimaju

Ne zanosite se glupostima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

je li moguce izvrsit uplatu na "starinski" nacin u banci? znaci da dodem u banku s parama i uplatim na njihov racun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za klađenje i ostale stvari na online kladionicama moraš imati devizni račun radi uplate/isplate koja se vrši isključuvo u devizama.

Stoga ti je najbolje na 'starinski' način otvoriti bankovni devizni račun i sa karticom iz fotelje uplaćivati. Najbolje su se pokazale kreditne (MasterCard) i debitne kartice (za sada iz PBZ Visa Electron).

Kod bankovne doznake novac je na tvom Expekt računu od 2-5 dana. Međutim, može, a i ne mora, ti banka (bankovna službenica) stvarati probleme kod devizne uplate na račun kladionice.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako..frend bi mi uplatio preko zabe na moj acc..registriran sam na expektu i na mooneybokersu..gdje bi bilo bolje da mi on uplati..i kak to tocno ide? :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako..frend bi mi uplatio preko zabe na moj acc..registriran sam na expektu i na mooneybokersu..gdje bi bilo bolje da mi on uplati..i kak to tocno ide? :uredu:

Mislim da zaba još nema tu mogućnost uplate, a ako i ima ne smije ti uplatiti na tvoj račun na expektu, već bi trebao uplatiti prvo sebi na MB pa onda prebaciti sa tebi na MB pa ti možeš dalje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da zaba još nema tu mogućnost uplate, a ako i ima ne smije ti uplatiti na tvoj račun na expektu, već bi trebao uplatiti prvo sebi na MB pa onda prebaciti sa tebi na MB pa ti možeš dalje!!!

Ma možeš sa tuđom karticom bez beda na Expekt,ja imam tamo regane dvije moju(Visa) i od sestričine(Master) samo ce tražit dokumente od dotične osobe i problem riješen! :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...