Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

Gamebookers

Recommended Posts

Pozdrav svima, ja sam novi i nadam se da sam na pravom mjestu jer vidim da se thread zove Gamebookers.

 

Jest da je prva online na kojoj sam bio i redovno koristio pa mogu reći bez pretjerivanja prije 10 godina, i bila je genijalna, ali nakon više godina neposjećivanja, primjetio sam jednu stvar: ne mogu deponirati novce putem Moneybookersa. Na jednom i drugom kompu, sa jednim drugim i trećim browserom, sa mijenjanjem postavki i masom mailova njihovoj podršci i pokušaja mjenjanja security postavki po njihovim sugestijama, nikako: blank page.

 

Medjutim, skuzio sam da kad odem na withdrawal pa tamo izaberem deposit, link radi.

 

To me malo zabrinulo: pa nisam valjda jedini koji ne može tako lako izvršiti deposit; znači, ovi nemaju baš neki pritok novca, kako će i koliko dugo moći vršiti isplate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da budem iskren. ne razumijem u čemu je problem. Na GB imaš svoj račun. GB za bankarske usluge koristi servis banke (blagajnika) 'Pay-pro.com'. Na 'Pay.pro' se logiraš sa GB putem 'My account' i normalno vršiš uplatu-isplatu na svoj račun kod GB i sa MB i na MB. I gdje je tu problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da budem iskren. ne razumijem u čemu je problem. Na GB imaš svoj račun. GB za bankarske usluge koristi servis banke (blagajnika) 'Pay-pro.com'. Na 'Pay.pro' se logiraš sa GB putem 'My account' i normalno vršiš uplatu-isplatu na svoj račun kod GB i sa MB i na MB. I gdje je tu problem?

Sad mi neces vjerovati... Sad sam isao na "cashier" pa na MB, i sad radi...

Mjesecima nije radilo, vjeruj mi, na 2 kompa, na nekoliko browsera, sa nekoliko mijenjanja settingsa...

 

Kao dokaz mogu ti uploadati hrpu mailova koje sam primao/slao njihovoj korisničkoj podršci; to je u korespondencija_moneybookers.txt - a zapravo sam krivo nazvao file jer nije korespondencija s MB nego sa gamebookers ;)

 

Anyway, sad je izgleda OK; izgleda da su nesto podesili na svom serveru.

 

Hvala

korespondencija_moneybookers.txt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi neces vjerovati... Sad sam isao na "cashier" pa na MB, i sad radi...

Mjesecima nije radilo, vjeruj mi, na 2 kompa, na nekoliko browsera, sa nekoliko mijenjanja settingsa...

Osobno nikada ništa nisam podešavao na kompjuteru za uplatu ili isplatu sa niti jedne kladionice na MB ili sa MB na kladionicu. Da na GB mjesecima nije radilo onda i ja ne bih mogao vršiti i primati transakcije sa GB na MB. Ja ti mogu vjerovati da kod tebe nije radilo, ali ne zbog njihove greške ili neke podešenosti/nepodešenosti njihovog servera. No, svejedno, sve je dobro kada dobro završi.

 

Lijep pozdrav i sretno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobno nikada ništa nisam podešavao na kompjuteru za uplatu ili isplatu sa niti jedne kladionice na MB ili sa MB na kladionicu. Da na GB mjesecima nije radilo onda i ja ne bih mogao vršiti i primati transakcije sa GB na MB. Ja ti mogu vjerovati da kod tebe nije radilo, ali ne zbog njihove greške ili neke podešenosti/nepodešenosti njihovog servera. No, svejedno, sve je dobro kada dobro završi.

 

Lijep pozdrav i sretno.

Dakle, suma sumarum, GB radi normalno i mozemo ocekivati da uredno isplacuju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo stigao je i novi 100% bonus na prvu uplatu do 30 EUR...

 

Da bi dobili ovaj bonus koristite bonus code: BC30

 

Pozdrav

da li jos uvek vazi ovaj bonus code: BC30 kod prve uplate i gde treba to upisati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li jos uvek vazi ovaj bonus code: BC30 kod prve uplate i gde treba to upisati?

Za bonus je sada dovoljno koristiti sljedeći link:

http://www.bet-club.com/go.php?link=gamebookers

 

Znači klikneš na gornji link i obaviš registraciju. Nikakav bonus code nije potrebno upisivati i dobiti ćeš bonus.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci samo se normalno registrujem i oni ce prepoznati da je prva uplata i da cemi bonus od 100%.

Tako je... prvo klikni na gornji link, a zatim na CREATE NEW ACCOUNT:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle koliko vremena gamebookers isplacuje dobitni tiket tj prebacuje pare na moj nalog?

 

Jesi li zadovoljan odgovorom nakon skoro 2 godine od strane statisticara ?? Posted ImagePosted ImagePosted Image

 

U ovoj kladzi nikada nisam igrao, pa možda nekada probam Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...