Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

Gamebookers

Recommended Posts

Hoće li neko da mi kaze o kakvom se bonusu ovde radi, a na racunu mi jos nije nista dodato!:

 

 

Bonus code: SEASON2010

 

Bonus offer:

€100.00 EUR

Delivery method

5 installments of €20.00 EUR

Amount released

€0.00 EUR

Start date

06-Sep-10 11:01 CET

Applicable deposit

€0.00 EUR

Expiry date:

30 day(s) - 07-Oct-2010

Type

Release restricted

Forfeit bonus offer

Bonus Status:

ACTIVE

Total release requirement

Released in 5 equal installments of €20.00 EUR. Each installment is issued when:

 

 

Wager €100.00 EUR on Gamebookers.com

Pending release requirement

Release 1 €20.00 EUR issued when:

 

Wager €100.00 EUR on Gamebookers.com

Valid games

Sportbets

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoće li neko da mi kaze o kakvom se bonusu ovde radi, a na racunu mi jos nije nista dodato!:

 

Bonus code: SEASON2010

 

Bonus offer:

€100.00 EUR

Delivery method

5 installments of €20.00 EUR

Amount released

€0.00 EUR

Start date

06-Sep-10 11:01 CET

Applicable deposit

€0.00 EUR

Expiry date:

30 day(s) - 07-Oct-2010

Type

Release restricted

Forfeit bonus offer

Bonus Status:

ACTIVE

Total release requirement

Released in 5 equal installments of €20.00 EUR. Each installment is issued when:

 

Wager €100.00 EUR on Gamebookers.com

Pending release requirement

Release 1 €20.00 EUR issued when:

 

Wager €100.00 EUR on Gamebookers.com

Valid games

Sportbets

 

Koliko se ja razumijem, radi se o 100€ bonusa podijeljenog u 5 tranši (obroka) po 20 €. Prva tranša (obrok) od 20€ počinje ti teći 06.09.2010., a ističe ti za 30 dana (06.10.). Bonus moraš aktivirati kako ti piše na početku ovog topica i počet sa klađenjem u određenom roku. Nije vidljivo koliko je minimalni tečaj i koliko se puta mora okretati (a možda to i nije uvjet), a rezultat stvarnog novca zarađenog klađenjem kojeg ćeš moći podići bit će ti vidljiv na računu nakon aktivacije bonusa. Kada će ti početi teći sljedeća tranša (obrok) od 20€ možda ti bude javljno ili ćeš je moći sam aktivirati po isteku prve tranše (obroka) nakon 06.10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osrednja ponuda, live poprilično loš.

 

Prošao sam cijeli ovaj podforum s kladionicama(skoro sve ih popljuvao) i zaključak se nameće sam po sebi.

Iskreno me čudi da u ovom podforumu nema topic za jednu kladionicu koja će možda ipak zavrijediti pažnju širih masa: Bet Adriu...

Novi su na on-line tržištu i tek se trebaju dokazivati...

 

Ali najviše me čudi nešto drugo. U tom "moru" navedenih kladionica mi je najčudnije da se nije otvorio topic za daleko najbolju on line kladionicu, po pitanju klađenja live!!??

 

Bez premca, par svjetlosnih godina ispred svih je engleski, Bet365...

 

Daleko najbolja ponuda klađenja live, najšira ponuda, ne stvaraju uopće probleme kod uplata i isplata kad jednom obavite kompletnu verifikaciju računa...

 

Uglavnom sve naj, osim dvije sitnice...

Prvo - nemaju podršku na bilo kojem jeziku s područja bivše YU, već ćete s njima morati komunicirati na engleskom.

Drugo - sve gore navedeno pozitivno o njima vrijedi dok ih ne počnete varati i krasti... onda zbogom i nema vam tamo više povratka... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osrednja ponuda, live poprilično loš.

 

Prošao sam cijeli ovaj podforum s kladionicama(skoro sve ih popljuvao) i zaključak se nameće sam po sebi.

Iskreno me čudi da u ovom podforumu nema topic za jednu kladionicu koja će možda ipak zavrijediti pažnju širih masa: Bet Adriu...

Novi su na on-line tržištu i tek se trebaju dokazivati...

 

Ali najviše me čudi nešto drugo. U tom "moru" navedenih kladionica mi je najčudnije da se nije otvorio topic za daleko najbolju on line kladionicu, po pitanju klađenja live!!??

 

Bez premca, par svjetlosnih godina ispred svih je engleski, Bet365...

 

Daleko najbolja ponuda klađenja live, najšira ponuda, ne stvaraju uopće probleme kod uplata i isplata kad jednom obavite kompletnu verifikaciju računa...

 

Uglavnom sve naj, osim dvije sitnice...

Prvo - nemaju podršku na bilo kojem jeziku s područja bivše YU, već ćete s njima morati komunicirati na engleskom.

Drugo - sve gore navedeno pozitivno o njima vrijedi dok ih ne počnete varati i krasti... onda zbogom i nema vam tamo više povratka... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Pa ova betadria nema nikakav pozitivan rating na sbr-u i sličnim stranicama.... nego kako misliš varati i krasti na online kladionicama? ta nije dućan da gurnem čokoladu ispod majice http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,ha,dok se neke kladze ne opamete,moze prilicno para da im se uzme,ali kako jednom Gandalf rece-'moras biti na pravom mestu u pravo vreme',a to nije nimalo lako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,ha,dok se neke kladze ne opamete,moze prilicno para da im se uzme,ali kako jednom Gandalf rece-'moras biti na pravom mestu u pravo vreme',a to nije nimalo lako...

 

dobro to, to je već druga priča, ne spada pod "varanje" i "krađu".....

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro to, to je već druga priča, ne spada pod "varanje" i "krađu".....

 

 

 

Kako nije???Ako ja vidim da je na mecu pao korner,a operater otisao u WC,i nije zablokirao korner,ja ga kucam zestoko.....dok je moglo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorio sam racun preko ovog linka ali na racunu nigde ne vidim bonus.Jedino kada odem na bonuses pise da mi je bonus aktivan ali na account pokazuje samo uplacenih 30 evra.Poslao sam im mail ali ne znam koliko su razumeli uzevsi u obzir moj engleski(googl prevodilac):)Odgovori mi molim te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorio sam racun preko ovog linka ali na racunu nigde ne vidim bonus.Jedino kada odem na bonuses pise da mi je bonus aktivan ali na account pokazuje samo uplacenih 30 evra.Poslao sam im mail ali ne znam koliko su razumeli uzevsi u obzir moj engleski(googl prevodilac):)Odgovori mi molim te.

Postupak je sljedeći:

- logirajte se

- kliknite na MY ACCOUNT

- zatim kliknite na Bonuses

- nakon toga kliknite na New Bonus Offers

- na ovoj stranici vam piše iznos bonusa (ovisno o iznosu dobivene nagrade) i uvjeti za isplatu.

- na kraju još samo prihvatite bonus i novac je na vašem računu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...