Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

Gamebookers

Recommended Posts

Druze tu pise-You have no new bonuses.-

Dok na stranici-active bobuses stoji ovo

Total bonus offer: €30.00 EUR Amount released €0.00 EUR Delivery method Release restricted lump sum Release €30.00 EUR Wager €180.00 EUR on Gamebookers.com Expiry date 90 days - 27-Dec-2011

Odigrao sam jednu utakmicu i pare mi se skidaju sa racuna,bonus miruje

Bas sam se iznervirao.Vidi mozes li nesto ili da bezim u P.M.

Dobio sam njihov mail

Dear Aleksandar,

 

 

 

Thank you for contacting Customer Service.

 

 

 

In response to your e-mail, I have checked your account and see that based on your deposit of € 30.00 signup bonus of € 30.00 is already awarded to your account.'

 

 

 

Please note this is a release restricted bonus which is 100%upto 20 Euro. You need to Wager € 180 EUR on Game bookers (Sport bets) for the bonus to be released to your account by 26-DEC-2011.

 

 

For more information about your bonuses you can go to: Lobby->Click on ‘My Account’ Click on ’‘Bonuses’ -> New Offers/Active Bonuses. Then click on the ‘View

 

 

Vidim da treba da okrenem 180 evra ali meni skida a na onoj skali koja pokazuje koliko si odigrao u bonusu ne mrda,stoji na 0.00.Brate sam sebi delujem kao idiot.Sada mi nije jasno da li su mi na raspolaganju samo ovih 30 sa kojih mi skida i sta bi bilo ako bi njih potrosio pre nego sto okrenem bonus na primer?Nadam se da kapiras sta hocu da kazem,jbg.Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da treba da okrenem 180 evra ali meni skida a na onoj skali koja pokazuje koliko si odigrao u bonusu ne mrda,stoji na 0.00.Brate sam sebi delujem kao idiot.Sada mi nije jasno da li su mi na raspolaganju samo ovih 30 sa kojih mi skida i sta bi bilo ako bi njih potrosio pre nego sto okrenem bonus na primer?Nadam se da kapiras sta hocu da kazem,jbg.Pozz

 

Ja mislim da ti se skala pomiče kad se mečevi završe tek.... a ukoliko bi tih 30 potrošio prije okretanja morao bi novu uplatu praviti da bi osvojio taj bonus.... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_blink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da treba da okrenem 180 evra ali meni skida a na onoj skali koja pokazuje koliko si odigrao u bonusu ne mrda,stoji na 0.00.Brate sam sebi delujem kao idiot.Sada mi nije jasno da li su mi na raspolaganju samo ovih 30 sa kojih mi skida i sta bi bilo ako bi njih potrosio pre nego sto okrenem bonus na primer?Nadam se da kapiras sta hocu da kazem,jbg.Pozz

Ti se sa bonusom igraš. I on se ne mijenja. Dakle uvjek piše 30 €.

 

Stvarni novac sa kojim igraš ti je naveden na prvoj stranici kada se logiraš pod - Balance. Tu se vidi dobivaš li ili gubiš.

 

To isto se vidi vidi kada otvoriš stranicu My Account.

 

Imaš pod Your Balance (Real money - Stvarni novac) tri stavke:

 

- Available - iznos novca s kojim igraš i koji je prema pravilima o isplati moguće podignuti

- In Play - iznos novac koji je i igri (uplaćene i otvorene oklade)

- Restricted - iznos novca (bonus) kojeg si dobio, ali iz nekog razloga nisi ga iskoristio (okrenuo) i on je propao.

 

Ima li još nejasnoća?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti se sa bonusom igraš. I on se ne mijenja. Dakle uvjek piše 30 €.

 

Stvarni novac sa kojim igraš ti je naveden na prvoj stranici kada se logiraš pod - Balance. Tu se vidi dobivaš li ili gubiš.

 

To isto se vidi vidi kada otvoriš stranicu My Account.

 

Imaš pod Your Balance (Real money - Stvarni novac) tri stavke:

 

- Available - iznos novca s kojim igraš i koji je prema pravilima o isplati moguće podignuti

- In Play - iznos novac koji je i igri (uplaćene i otvorene oklade)

- Restricted - iznos novca (bonus) kojeg si dobio, ali iz nekog razloga nisi ga iskoristio (okrenuo) i on je propao.

 

Ima li još nejasnoća?

 

Pa kad odigra 180 € imat će pravo da igra sa tim pod Restricted... nije propao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...