Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

Unibet

Recommended Posts

SUPPORT FORUM - Unibet

Official Bet-Club support forum

Posted Image

:nije: Opis kladionice: LINK

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_arrow.gif Otvaranje računa: LINK

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_arrow.gif Bet-Club ocjena: Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_question.gif Sva vaša pitanja vezana uz ovu kladionicu šaljite ovdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam kod unibet racun jel depozit 15e kod njih za isplatu su mi kazali netreba da skeniram dokumente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeleo bi dapovucem pare sa ove kladionice ali imam par ne doumica

Posted Image

 

 

Nije mi jasno sta mu dodje ovo interna sifra?

Edited by dignja

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je šifra banke, i još se zove bic ili swift cod. Pitaj u banku u kojoj imaš račun i oni će ti  je dati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je šifra banke, i još se zove bic ili swift cod. Pitaj u banku u kojoj imaš račun i oni će ti je dati.

To znaci pitam onu filijalu gde sam otvorio racun i gde sam napravio karticu za taj bic ili swift cod?

I pretpostavljam da i ti koristis raiffiesen banku (kazem pretpostavljam http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_surprised.gif ) jel znas onda mozda koju adresu banke tacno pisem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li na unibet bonus na prvu uplatu i moze li bonus dobit ako se uplati preko moneybookers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno mislim da nema bonusa, bar ja nisam dobio a uplatio sam jucer i prekjucer. Inace, kladionica je u redu, uplate i isplate su regularne, nikad problema s njima samo bi koeficijenti mogli biti malo veći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno mislim da nema bonusa, bar ja nisam dobio a uplatio sam jucer i prekjucer. Inace, kladionica je u redu, uplate i isplate su regularne, nikad problema s njima samo bi koeficijenti mogli biti malo veći.

trenutno nema bonusa....šta se tiče isplate i uplate nikakvih problema...a šta se tiče ponude može se naći parova za odigrat pogotovo broj koševa(over,under) u NBA često zna biti bitno različito od ponuda u ostalim kladionicama

Sinoć sam tako zaradio 200kn..broj koševa rules

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko ima bilo kakvih problema sa računom, traje.

 

Umjesto ovdje, pitanje uputi njihovoj korisničkoj službi.

 

Za to imaš Chat uživo ili E-mail za kontakt ili telefon i veoma brzo ćeš dobiti odgovor gdje je problem, ako ga uopče i ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrajući poker na freeroll turnirima zaradio sam nešto novaca i većinu sam prebacio na kladionicu te stranice(konkretno Unibet).

Zanima me jel se može preko nekog servisa,bez ikakve kartice il žiro računa,taj novac prebaciti u neku drugu kladionicu? whaat.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam otvoren devizni račun u PBZ banci i gore 50 eura:

1.zaradio sam na freeroll turniru na unibetu 20 eura

2.to sam dao isplatit na moj devizni račun,upisao sam tamo sve podatke

3.još nikada nisam uplačivao na unibet

4.hoče li ti novci sjest na moj devizni račun

 

Dali ima netko sličnoga iskustva :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam otvoren devizni račun u PBZ banci i gore 50 eura:

1.zaradio sam na freeroll turniru na unibetu 20 eura

2.to sam dao isplatit na moj devizni račun,upisao sam tamo sve podatke

3.još nikada nisam uplačivao na unibet

4.hoče li ti novci sjest na moj devizni račun

 

Dali ima netko sličnoga iskustva :aponis:

Ja nisam mogao povuci na Moneybookers prije par dana sve dok nesto ne uplatim preko njega.

Ali su mi to i napisali kad sam pokusavao.

A ako je tebi proslo bez da su napisali da nesto nije u redu , vjerovatno je proslo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam mogao povuci na Moneybookers prije par dana sve dok nesto ne uplatim preko njega.

Ali su mi to i napisali kad sam pokusavao.

A ako je tebi proslo bez da su napisali da nesto nije u redu , vjerovatno je proslo.

ja neču preko mb nego deviznog računa.ovaj mi je odgovorio da če novci sjest za par dana.ak je tak :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...