Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

Unibet

Recommended Posts

ja neču preko mb nego deviznog računa.ovaj mi je odgovorio da če novci sjest za par dana.ak je tak

Točno tak. Bar 3-4 radna dana treba da se sprovede devizna transakcija i novac sjedne na tvoj devizni račun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imo ko problema s ovim papanima u zadnje vrijeme?

Naime još 01.12. zatražio 85€ za isplatu na Visa karticu i javilo je da je došlo do greške a novci su skinuti s računa i u history piše kao isplata kredit kartice..drugi dan nisam dobio mail da je novac isplačen i naravno meni sumnjivo odmah..Na onom chatu ih uloviti isto kao dobit na lotu,a razgovaro s nekom ribom na chatu u pon. i rekla je da je došlo do nekih problema i da je kontaktirala financijski servis..od onda im se gubi svaki trag,nit šta javljaju,nit odgovaraju na mailove,nit ih nema na chatu..

Pitam se kako si to jedna tvrtka kao Unibet može dozvolit ili je ova hrvatska služba za korisnike u banani,uglavnom tu neko nekog j.. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene jako lepe uspomene vezu sa njih http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/76tatice_06.gif,ali steta sto vise ne moze..... :kahva: Elem,ja sam isplacivao sa njih na MB,i nikad nije bilo problema,e sad direktno na devizni racun....ne znam,ali moguce je da je greska....Ja sam skoro cekao sa MB na devizni 2 nedelje da mi isplate,3 x morao reagovati...a obicno za 2-3 dana prebace....desava se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa Zizuom.

Vrlo pozitivna iskustva sam imao s njima dok ih nisam ogulio...

U sezoni odbojke na pijesku sam im u mjesec i pol dana odnio oko 6000 EUR i tad su mi zatvorili račun... :uredu:

Lovu su isplaćivali bez velikih problema, ipak u zadnje vrijeme u odugovlačili malo s isplatama, ali kad im se javiš mailom ili na chatu onda ipak isplate u roku par sati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa Zizuom.

Vrlo pozitivna iskustva sam imao s njima dok ih nisam ogulio...

U sezoni odbojke na pijesku sam im u mjesec i pol dana odnio oko 6000 EUR i tad su mi zatvorili račun... :smile_mad:

Lovu su isplaćivali bez velikih problema, ipak u zadnje vrijeme u odugovlačili malo s isplatama, ali kad im se javiš mailom ili na chatu onda ipak isplate u roku par sati...

 

Nazalost limit je veoma brze nego kod 6000 evra zarade. Veoma dobra i simpaticna stranica do trenutka kad dobijes limit, a to je veoma cesto veoma brzo i dosta rigorozan limit (20€+)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sada nisam imao problema s ovom kladionicom, isplate su uredne bar do sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prvi put isplaćujem sa UNIBETA na karticu, pa me zanima šta se podrazumijeva pod "sort code " i "account number "  ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...