Jump to content
Tuto

Prijedlog izmjene sistema natjecanja

Recommended Posts

Predlažen u svrhu poboljšanja natjecanja i veće posjećenosti foruma onih forumaša koji se žele natjecatati, a nakon nekoliko promašaja odustaju od natjecanja, da se u natjecanju Expekt.com liga i Hazarder - Gamebookers.com uvedu sljedeće izmjene:

 

- natjacanja se održavaju kvartalno (po četvrtinama) na način da:

1. četvrtina traje od 01. - 07. u tekućem mjesecu

2. četvrtina traje od 08. - 14. u tekućem mjesecu

3. četvrtina traje od 15. - 21. u tekućem mjesecu

4. četvrtina traje od 22. - do kraja tekućeg mjeseca

 

- u svakoj četvrtini bodovi se računaju od nule, a na kraju se pribrajaju bodovima iz već odigrane četvrtine

(na kraju druge četvrtine bodovi se pribrajaju 1. četvrtini, na traju�treće�četvrtine�bodovi�se�pribrajaju drugoj četvrtini itd.)

 

- da bi natjecatelj sudjelovao u natjecanju za nagrade potrebno bi bilo po kvartalu postaviti najmanje četiri (4) para

 

- pobjednik je onaj natjecatelj koji na kraju natjecanja (mjeseca) zbrajajući osvojene bodove po četvrtinama sakupi najveći broj bodova

 

- način bodovanja i ostala pravila iz dosadašnjeg natjecanja ostaju kao i do sada

 

Ukoliko bi se ovaj prijedlog, uz eventualne dopune i izmjene do kraja ovog mjeseca prihvatio, od travnja bi se krenulo po novome.

 

Molim za komentare, kritike i prijedloge.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mog predloga

 

Ovo je slicno kao u Holand 2 liga:

- Bilo bi 4 kvartala po 6 dana

Pobednici kvartala automatski idu u Plej-off

Ostala 4 bi bili iz ukupnog plasmana.

Play -off bi se igrao u dve grupe po 4 u zadnjih 6-7 dana/

Toliko :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlog je super.

Ali u topiku na expect. liga 'komentari i rasprave' sam rekao da bi bilo dobro da se postuje dan ranije zbog ubacivanja u listice tih istih parova narednog dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlog je super.

Ali u topiku na expect. liga 'komentari i rasprave' sam rekao da bi bilo dobro da se postuje dan ranije zbog ubacivanja u listice tih istih parova narednog dana.

Ne znam rijetko ko igra dan unaprijed svoje listiće bar ja vjerujem da ih tako igra bar 80% tako da ovo dan ranije mislim da i nije neka ideja!!!

 

 

A što se tiče novog pravila meni je sve jedno ja ču i tako i tako opet bit NAJBOLJI!!! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam rijetko ko igra dan unaprijed svoje listiće bar ja vjerujem da ih tako igra bar 80% tako da ovo dan ranije mislim da i nije neka ideja!!!

 

 

A što se tiče novog pravila meni je sve jedno ja ču i tako i tako opet bit NAJBOLJI!!! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Nesumnjam uopste, zato hocu da ti i jos neki kao ti postave dan ranije pa da prepisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo sa cetvrtinama je super ideja , i ideja koju je dao isa peric je mislim ono pravo , uz mozda neku korekciju moglo bi da se za pocetak proba jedan mesec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u svakoj četvrtini bodovi se računaju od nule,

a na kraju se pribrajaju bodovima iz već odigrane četvrtine

(na kraju druge četvrtine bodovi se pribrajaju 1. četvrtini,

na traju treće četvrtine bodovi se pribrajaju drugoj četvrtini itd.)

Ovaj dio mi je malo nejasan..

ako se bodovi racunaju od nule - jel to znaci da nema pocetne banke i da se ide u minus u slucaju da falis par?

 

Zanimljivo bi to bilo po cetvrtinama.. malo promjena uvijek dobro dodje http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

treba probat jedan mjesec ;)

 

i mozda jedan prijedlog.. svaka cetvrtina imala bi svog pobjednika, a na kraju mjeseca pobjednici bi dijelili nagradu..

 

ili u ukupnom zbroju (naravno ako ako se zadovolji uvjet o broju postavljenih/pogodjenih parova)

pobjednik cetvrtine dobije neki bonus npr. 10 bodova (simbolicno)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...