Jump to content
Sign in to follow this  
ikondic

VIKEND, 8. i 9. 4.

Recommended Posts

"ikondic"

 

Ovako se na ovom forumu ne radi

. Ako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ovo svatit ka napad, nitko od tebe ne trazi da pises hvalospjeve, al mozes napisat par rici, da objasnis zasto bi odigra taj par. Nemos ocekivat da ti netko sve serivra, pa uloga foruma je brza razmjena informacija.

Ako otvaras temu, onda je zapocmi, napisi nesto ... a ne trazis da drugo to cine umisto tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da moji dragi kolege su ti već sve rekli napiši par parova iskomentiraj zašto baš na njih itd.

 

nego evo par mojih prijedlog:

 

Rapid Beč-FC Wacker tip 1 1.70

 

rapid se u zadnje vrijeme jako mući i već dosta zaostaje za 3 mjestom koje vodi u europu, i vrijeme je konačno da nekog pobijedi, zadnji put jesenas su ih glatko dobili 2:0!!

 

7/10

 

Westerlo-Standard Liege tip 2 1.95

 

standard se bori za prvo mijesto s anderlechtom, i za njim zaostaje jedan bod, k tome standard iz westerlo-a redovito nosi bodove, westerlo je i tako u sredini tablice i nemo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Mislim da bi sutra trebala proći ova tri hendikepa:

 

DINAMO - VARTEKS ( supersport 1.90)

 

- krajnje je već vrijeme da i Dinamo nekoga onako pošteno pobijedi. Stalno stvaraju šanse ali ih jako muči realizacija i samo je pitanje gdje će se otvoriti, a Rijeka je sve više za vratom. A uz to i mislim da Varteks već du

Share this post


Link to post
Share on other sites

'SS' dobrodošao u najbolji forum. U svojoj prvoj analizi samo nisi naveo pored parova koji hendikep igraš npr. "hendikep 0:1, 1:0, 0:0","hendikep F+2" i sl.

 

Sretno kla

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislim da bi sutra trebala proći ova tri hendikepa:

 

DINAMO - VARTEKS ( supersport 1.90)

 

- krajnje je već vrijeme da i Dinamo nekoga onako pošteno pobijedi. Stalno stvaraju šanse ali ih jako muči realizacija i samo je pitanje gdje će se otvoriti, a Rijeka je sve više za vratom. A uz to i mislim da Varteks već du

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Mislim na F2, ali hvala na savjetu. To bi po meni zbilja trebalo proći.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Evo još nekih tipova koji bi mogli proći, ali...

 

LEEDS - PLYMOUTH ( tip 1 Supersport 1.60)

 

- svi se već pitamo kad će se Leeds vratiti u prvu ligu gdje mu je imenom, kvalitetom tradicijom sigurno mjesto. Pa već ove sezone imaju dobru šansu, osigurali su u najmanju ruku doigravanje, ali i sad se još nadaju direktnoj promociji za što će morati uhvatiti drugo mjesto koje im bje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Volio bi kad bi netko napisao komentar na ove moje tipove ili ako nešto drukčije misli o navedenim tekmama da se lakše odlučim na što sutra staviti. Unaprijed hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro nam došao na forum i još nas bolje našao

dobre radiš analize ali ja bi svakako izbjegao inter jer je ascoli tipična domačinska momčad koja igra odlično na domačem terenu i rijetko kad gube dok u gostima igra neprepoznatljivo..doma im je skor 7 7 2 a u gotima 1 7 8.. po meni je ovo najmanje x ako ne i 1x i da igra Adriano a ovako mislim da nema šanse da odu sa 3 boda..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...