Jump to content
Sign in to follow this  
ikondic

VIKEND, 8. i 9. 4.

Recommended Posts

Ja Inter priskacem, jer su u Italiji vec pocele kalkulacije, ko ostaje, ko ispada, ko ce u Europu i sl http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Od svih prijedloga podrzajem Standard, hendikep na Real i dinamo, te pobjede Slavena i Intera Z.

 

Evo moje vidjenje i za preostale 3 utakmice HNL-a

 

16:00 Zagreb - Cibalia 2 @ 3.30 4/10 Favorit

 

Zagreb je sigurno kvalitetnija momcad, s druge strane u Cibaliji je doslo do promjene trenera. Novi trener je Igor Stimac, o njemu je bespotribno pisat, siguran sam da ce s Cibaliom postic dobar rezultat, al to ne znaci da je dobar trener :twisted: Stimac sigurno ima autoritet i respekt, mnogi ga se boje, znam kad bi dosa na trenig Hajduka, nebi se cula ni muha u zraku. Za one koji vole nesto sigurnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Germania Sport

 

755

 

I Kamen i Hajduk su u srijedu ispali iz Kupa. Danas Hajduk ima mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da se ispričam jer sam zamijenio profil SS novim i od sada sam pod korisničkim imenom ONE UNITED i

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema problema majstore - kao što su ti i ostali rekli - WELLCOME TO THE CLUB

 

Budi idalje tako aktivan :o kao što si krenio

Share this post


Link to post
Share on other sites
neznam šta da ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolaze novi vjetrovi na naš forum, bar šta se tiče analiza, čestitam i 'ONE UNITED'-U i

Share this post


Link to post
Share on other sites

SPARTAK MOSKVA - LOKOMOTIVA MOSKVA (tip 1, Supersport 1.80) :P 2:1 (1:1)

 

7' Pavlyuchenko (o.g.) 0:1

24' Bystrov 1:1

69' Titov 2:1

 

- Davno su prošla vremena kad je Spartak bio prva asocijacija na ruski nogomet. No ta se vremena polagano vraćaju, prošle su se godine vratili u sam vrh i sudeći prema pojačanjima ove godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na obavjeti o Schalkeu, ali mislim da su i njihove zamjene adekvatne pa da NE IZGUBE od Duisburga.

 

Sretno kla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ja mislim da će dobiti samo bi bio puno uvjereniji da nema toliko izostanaka. Zato i je koeficijent dosta dobar. Mo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...