Jump to content
Sign in to follow this  
Montenegro88

02.04.2008. - Srijeda

Recommended Posts

Evo mojih tipova za danas koji ce se naci na mojim tiektima uz kratko objasnjenje!

 

Detroit Tigers - Kansas City Royals tip 1 , kvota 1.50

Posle kiksa na opening day-u i pored vodjstva od 3:0 Detroit danas opet docekuje Kanzas spreman da ih pregazi jer je razlika u kvalitetu velika

 

Philadelphia Phillies - Washington Nationals tip 1 , kvota 1.48

Najaci napad lige spreman je da se osveti Washingtonu za neplaniran poraz na opening day-u od 11-6 a posebno boli zadnji ining u kojem je Phila porazena 5:1. Proradice napad jos bolje od 6 poena iz proslog meca!

 

Atlanta Braves - Pittsburgh Pirates tip 1 , kvota 1.85

Atlanta vuce 2 poraza za sobom, jedan od Washingtona sto se moze donekle opravdati ali od Pitsburga ne, jednostavno imaju kvaliteta da ih poraze i ne sumnjam da ce to iskoristiti i pobijediti danas.

 

Florida Marlins - New York Mets tip 2 , kvota 1.55

Metsi su porazeni sinoc a glavni pecat na mec stavila je povreda igraca Metska Martineza u 4 iningu .Tad je pored vodjstva Floride od 4:0 Ny Mets uspio da izjednaci ali nakon toga mrtvo. Vjerujem da ce degradirani povredom vaznog igraca (jos se ne zna kad ce se vratiti) razbiti Floridu danas!

Seattle Mariners - Texas Rangers tip 1 , kvota 1.60

I Seattle je sinoc porazen od Texaxa i ako se nije ocekivalo, vec dva meca ova dva tima i rezultat je neizvjestan do nekog vremena kad prevlada kvalitet domacih igraca,medjutim sinoc je Texax uspio da pobijedi. Solidna kvota na Seattle primorava me da je ispostujem!

Srecno!

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo gledam, i jos mi je rano za bilo kakve prognoze. Ovo je onako na prvu palicu

 

Detroit - Kansas

Premali je koef na Detroit. 2 odlicna pitchera, Detroit ima bolji lineup, ali se bas i nisu pokazali u prvoj tekmi. Kansas danas najvjerojatnije bez leadoff hittera DeJesusa. Mozda je to jedan mali plus Detroitu danas, jer kao sto sam rekao, u pithcerima su podjednaki. Roggers je sam izjavio da ce dati sve od sebe da pomogne svojoj ekipi, i da se nada da ga nece ozljede sprijeciti u tome kao prosle sezone. Ne volim igrati ovako "izrazite favorite" po koefu na cistu pobjedu sa malo vecim ulogom, pa zato 2/10 na pobjedu Detroita sa 2 ili vise @ 2,15

 

Cubs - Brewers

U prosloj tekmi su runove postizali tek u 9. inningu. Danas opet 2 podjednaka pitchera i nemogu neku veliku prednost dati bilo kojoj ekipi. Mala prednost Cubsima. Ja ih necu igrati.NO BET

 

Oakland - Boston

Eh, meni jako draga ekipa, ali stekaju u napadu to je strasno. Pogotovo Big Papi. Jucer je imo 0-4, Manny je jucer imao 1-4. Under samo takav jucer. Jedva pobjeda Bostona od 2-1. Danas ce im biti puno teze. Vec sam u onoj drugoj tekmi u Tokyu rekao da mi Lester ne uljeva povjerenje. Harden je bolji od njega. To je vec 1 plus za Oakland. Drugi plus je taj sto su vec igrali ove sezone sa istim pitcherima i Oakland je uvjerljivo slavio 5-1. Dakle i danas po meni Oakland ima prednost, ali ne veliku. ulog 1/10 na pobjedu Oaklanda sa 2 ili vise runova, koef 2,5 u germi, ako se negdje nadje i vise, jos bolje.

 

Philadelphia - Washington

Po meni najbolji napad lige je proslu tekmu dobro odradio. bullpen je ono sto yebe Phillu. u 9. inningu dopustit 5 runova Washingtonu je pravi horror. Opet, ovih 1,45 na pobjedu Phille mi je premalo. Jos cu razmisliti ocu ovdje igrat nsto. Ovako na prvu mi je to pobjeda Phille za nekih 6/10, ali samo zato sto su prvu onako blesavo izgubili i zato sto Hamels starta koji protiv Washingtona ima u karijeri 4-2 iz 9 startova i ERA 2.68

 

Cleveland - CWS

Prva tekma je bila overcina teska. Pitcheri su podbacili, a napadi su radili. Pitching matchup ide u korist CWS, ali napad po meni je jaci kod Indianaca. Malo sam razmisljo ocu under odigrat ovdje, ali onih 10-8 iz prve tekme me otjeralo. Mala prednost Indiancima, ali ja ih ne igram. NO BET

 

Cincinnati - Arizona

Baltimore - Tampa

Ove 2 tekme da ce bilo tko dobit kao ni prosli put ne igram ni sa tudim novcima. U dvoboju Baltimorea i Tampe se nezna tko je losiji, mozda, ali mozda under 9,5 @ 1,95 koliko daje velikodusni favorit, isto to vrijedi i za Cinci - Zona.

Dakle na obje tekme under 9,5 i 8,5 @ 1,95 za 2/10

 

Florida - NY Mets

Bilo bi 2-0 u seriji da Martinez jucer nije otisao ozljeden sa mounda. Tijesna pobjeda Marlinsa jucer nakon 10 inninga. Danas 2 potpuno razlicita pitchera. Miller(FLA) koji je bio prvi pick drafta 2006. ima taletna, ali treba ga jos brusiti. S druge strane Perez, covjek koji baca malo ballova. ili ce biti strike, ili ces je udariti. Premali koef na Metse da bi se isplatilo riskirati sa prosjednim pitcherom protiv "mladog i nadobudnog" Milera, iako im dajem malu prednost, necu ih igrati danas. NO BET

 

NY Yankees - Toronto

Mussina VS Burnett. za pocetak 2 unita na Yankse @ 1,70 jer Mussina lovi 251. pobjedu da se izjednaci sa Gibsonom po broju pobjeda u karijeri, i zato sto protiv Toronta ima 14-4 u karijeri i 3.42 ERA. Kasnije posljepodne mozda jos malo dodam na ovaj par, jer vidim neki value u ovome koefu.

 

Atlanta - Pittsburgh

Da za Atlantu starta netko drugi, a ne meni potpuna nepoznanica, onda bi razmislio ocu igrat na njih. Cujem da mladi Jurrjens ima odlican fastball i spliter, ali to cemo tek vidjeti. Zaradio je mjesto u rotaciji jer se pokazao dosta dobrim u spring trainingu. Ovako mi je to no bet. Pirat Gorzelanny nije los, i mislim da se moze nositi protiv mladog Jurrjensa. Ako obojica izdrze malo duze u igri, onda je to under, jer cim netko iz bullpena bilo koje ekipe krene bacati loptice, letit ce na sve strane i tu moze biti svega. To se vidjelo u prvoj tekmi ove serije kada su pirati u 9. inningu imali vodstvo od 9-4 i uspijeli to prokockati. Umalo nisu prokockali i vodstvo od 12-9 u 12. inningu, na njihovu srecu, dopustili su samo 2 runa u tom inningu i tako odnijeli pobjedu. Jos jednom da se ponovim: NO BET

 

Minnesota - LA Angels

Blackburn, meni totalna nepoznanica VS Saundersa kojeg bas i nisam ljubitelj. Da ne duljim, NO BET

 

St. Louis - Colorado

Wellemayer kojeg su dovukli iz Kansasa protiv Cooka. Cook je svakako iskusniji, ali prosjecan pitcher. Wellemayer tek treba pokazati sto zna (pitching coach Cardinalsa mu vjeruje, ja isto, ali ne previse da bi vec u prvom startu nove sezone stavio novce na njega). Mala prednost domacinima, ali ja ih ne igram

 

Seattle - Texas

Silva, pravi radnik u ekipe Marinersa. Ovih 1,65 na pobjedu domacina mi je realno. Ja igram, za 4/10. Uzet cu jos Texas manje od 4,5 runa u SS za 2/10. Jucer su se izvukli sa odlicnim Hamiltonom. Danas mislim da to nece biti slucaj. Seattle je jako dobra momcad kuci, i imaju odlicnu obranu, a i stadion je "pithcer friendly"

 

San Diego - Houston

Ovo bi mi bio najjaci tip danas da San Diego vec nije uzeo prve 2 tekme u seriji. Rodriguez je slab u gostima, Maddux kuci dosta dobar. San Diego ima jednu od boljih rotacija lige. Bullpen im je isto jako odlican. Prve 2 tekme San Diego dobio 4-0 i 2-1. Dakle obje u underu. Mislim da ce i danasnja. Znaci under 7,5 @ 1,9 za 3/10 i pobjeda domacina @ 1,7 za 2/10

 

LA Dodgers - San Francisco

Necu biti dosadan i ponavljat se. Giantsi su po meni najlosija ekipa lige ove sezone zajedno sa Baltimoreom. Danas pitching matchup edge imaju Giantsi, jer mislim da je Lincecum bolji od Billingsleya. Prve 2 tekme dobili Dodgersi i danas ovo ne diram, jer ne volim igrat potencijalne metle. NO BET

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...