Jump to content
Sign in to follow this  
vukovarac

05.04.2008. - Subota

Recommended Posts

Idemo redom.

 

NY Yankees - Tampa Bay Rays

Petite VS Jackson

Jackson je prosle sezone imao "odlican" start. 1-9 uz ERA 7.23 Dobar dio prvog djela sezone sam igrao kontra Tampe kada je on startao, tako ce biti i ove sezone. Jucer si Yankeese izgubili 13-4 sa mladim Kennedyem na moundu. Danas starta iskusni Pettitte. Prosle sezone su Yankeesi dobili 21 od 34 utkamice u kojima je on startao. Nadam se da ce i danas odnijeti pobjedu

 

Toronto Blue Jays - Boston Red Sox

Jucer ocekivano under. Malo manje ocekivano pobjeda Toronta.

Danas se nebi ovdje igrao sa prognozama.

 

Chicago Cubs - Houston Astros

Marquis VS Oswalt.

Ako Marquis izdrzi 6 inninga, to je pobjeda Cubsa. Koef mi se svidja, pa cu uzeti za mali ulog. Oswalt nije nesto specijalno. Po meni je danas realan koef 1,7 na Cubse, a ovih 1,95 uzimam

 

Milwaukee Brewers - San Franisco Giants

Jucer je bilo razvaljivanje od strane Brewersa. Steta sto su dopustili 4 runa Giantsima, inace bi imo jos jednu dobivenu okladu vise.

Danas ce biti ista prica. Pitcheri po meni ne igraju veliku ulogu ovdje. Tu je najbitniji napad, kojeg Giantsi nemaju. Brewersi dobivaju

 

Cincinnati Reds - Philadelphia Phillies

Eatonu ce ovo biti prvi start ove sezone. Harangu drugi. Prednost dajem Redsima, ali ne veliku, premali koef, mozda cak mali value na Philliesima, ali ja preskacem

 

St. Louis Cardinals - Washington Nationals

Jucer su Cardsi bez problema dobili. Mislim da ce i danas. Wasingtonova je u seriji od 2 poraza, a Cardsi u seriji od 3 pobjede. Pitching i batting edge na strani Cardsa. Meni se svidja koef, i to cu sigurno igrati za nekih 5/10, a mozda i hendi za nekih 3/10.

 

Minnesota Twins - Kansas City Royals

Kao sto sam i rekao, Twinsi su jucer zaustavili pohod Royalsa. Danas ne dajem prednost nikome i zaobilazim ovu tekmu u sirokom luku.

 

Detroit Tigers - Chicago White Sox

Willis , pridoslica iz Floride ce pokusati zaustaviti ovaj negativan niz svoje ekipe. 0-4 na otvaranju sezone. Najprije metla od Royalsa i jucer poraz 8-5 od CWS. Kaze se da se nikad ne igra kontra nekog streaka. Jucer sam igro kontra streaka Kansasa, danas cu kontra streaka Tigersa. Detroit danas mora dobiti. Samo da kazem, nije za veliki ulog, cak ni za srednji. Igram ih za mali ulog, valjda ce prekinut tu seriju.

 

San Diego Padres - LA Dodgers

Ovo je najbolji pitching matchup dana. Dva pitchera koja u svom prvom nastupu ove sezone nisu dozvolili niti jedan run.

Prvi inning X za malo jaci srednji ulog (znaci nekih 7/10). To mi je pick dana Bookiei su odlicno postavili granicu na 6,5 runova. To je malo, ali mislim da ce i biti manje od 6,5 pogotovo ako oba pitchera budu bacali kao u prvim tekmama ove sezone.

 

Atlanta Braves - NY Mets

Dva dosta dobra pitchera. Main koji starta za Metse pogotovo. Mala prednost Metsima. Under ne igram, jer imaju jako dobar lineup i svatko moze pogodit kako treba

 

Oakland Athletics - Cleveland Indians

Eveland koji je ove sezone dosao u A's-e VS Sabathie koji se jako muci u Oaklandu. Meni no bet, iako mala prednost gostima

 

Baltimore Orioles - Seattle Mariners

Mala prednost gostima zbog boljeg pitchera. Inace Seattle je puno bolja ekipa, ali ih nesto neide

 

LA Angels - Texas Rangers

Jucer velika pobjeda Rangersa 11-6. Milwwod je bio dosta dobar u prvom startu ove sezone, dok je Weaver baco predobro za udarace Twinsa. Premali koef na Angelse da bi se ista isplatilo igrati tu

 

Florida Marlins - Pittsburgh Pirates

2 jako lose ekipe. Jucer sam dao malu prednos domacinima, dobili su. Danas se ne zelim igrati sa prognozom ovdje, jer stvarno sta god da bude, nece biti iznenadenje.

 

Colorado Rockies - Arizona Diamondbacks

Jucer under 10,5 "lagano" uletio. Danas 2 jako dobra pitchera, ali su i bookiei malo pametniji nego jucer i spustili granicu na 8,5. Da je malo visa granica, uzeo bi under bez razmisljanja. Ovako nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...