Jump to content
Sign in to follow this  
Skorpion

Prijedlog "KVALITETA ILI KVANTITETA!

Recommended Posts

Nakon Tutove rasprave, dosao sam na ideju o "poluzatvorenom" forumu, pa se izjasnite ...

 

Smatram da bi nam svima tribala biti zelja za podizanjem kvalitete foruma. Kvalitetnijim analizama, raspravama i sl, lakse bi nam bilo odluciti zasto neki par staviti odnsono izostavit s tiketa.

Kako nije prosao Tutov prijedlog o brisanju neaktivnig clanova predlazem sljedece:

 

Da nitko nebi bio zakinut, smatram da bi najbolje rjesenje bilo stvaranje korisnickih grupa. Tako da onima koji nemaju vrimena ili volje za pisanjem analiza nebi bilo uskraceno sudjelovanje u forumu.

Moj prijedlog je 3 korisnicke grupe i to "obicni" korisnik, Bet Club member i VIP.

 

Objasnjenje:

 

1) "Obicni" korisnik je u biti svaki registrirai korisnik foruma, imao bi pristup vijestima i obavijestima vezanim za Bet Club portal i forum, obavijestima o nagradnim igrama na Bet Club-u, te naravno mogucnost sudjelovanja u nagradnim igrama i ostalim natjecanjima izmjedu ostalig registriranih clanova. Ukratko imali bi pristup svim sadrzajima foruma kao i do sada, tako da nebi bili osteceni.

 

Za one registrirane korisnike, koji su spremni dio svog slobodnog vrimena odvojit za podizanje kvalitete foruma bi se otvorili novi forumi koji nebi bili vidljivi gostima i "obicnim korisnicima"

 

2) Bet Club member je registrirani korisnik koji se je istakao na otvorenom dijelu foruma pisanjem analiza, davanjem prijedloga i razmjenom informacija o pojedinim utakmicama na specijliziranim forumima za pojedine sportove. Ovi korisnici bi imali pristup svim sadrzajima kojima imaju pristup i "obicni" korisnici, te zatvorenom dijelu foruma, tj forumima specijlaiziranim za pojedine sportove. Na zatvorenom dijelu foruma provodilo bi se strozije moderiranje, nebi bilo dozvoljeno pisanje nearugentiranih postova tipa slazem se, te pracenja rezultata. Za pracenje rezultata imamo Live, a unutar svakog foruma spec. za pojedini sport imali bi rubriku komentari di bi se pisali komentari vezani za pojedine analize i opcenito za dogadjanja vezana za taj sport.

 

Kako se postaje Bet Club member?

Kao sta je vec napisao korisnici koji se istaknu na otvorenom dijelu foruma pisanjem analiza i davanjem prijedloga sa objasnjem, dobili bi pristup zatvorenom dijelu foruma. Dobivanjem pristupa zatovrenom dijelu foruma, korisnici nisu osigurali taj status, drugim ricima oni koji budu neaktivni na zatvorenom dijelu foruma, izgubit ce taj status.

Korisnici koji budu postavljali pitanja "Ocu li dobit pristup zatorenom dijelu foruma, ako napisem analizu?" nebi tribali dobit pristup, jer to je neozbiljan pristup. Uvjet nebi bio odredjeni broj analiza, nego aktivnost na forumu i najvaznije od svega povjerenje ostalih clanova zatvorenog dijela foruma.

 

3) VIP - full pristup svim sadrzajima forumima, znaci sve isto sta i Bet Club member, te pristup forumima Dojave i Insajderi

 

Za pristup ovom dijelu foruma je najvaznije povjerenje, i "prave" informacije. Jer se zeli izbjec mogucnost postanja informacija s zatvorenog dijela foruma po drugim forumima.

U forumu Dojave bi se postale iskljucivo informacije iz prve ruke ili informacije od dobrog izvora, za sve ostalo "rekla-kazala" bi se moglo raspravljat u insajderima.

 

 

Ako netko ima neki prijedlog, savjet za relaizaciju ovog prijedloga bilo bi pozljeno da se izjasni.

 

 

Ajde da cujem misljenje "javnosti", za il protiv? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_sad.gif Suzdrzane ne zelim ... jbs osobe bez misljenja, stava :twisted:

 

Naravno oni koji su protiv, bilo bi pozeljno da napisu zasto su protiv, u svrhu poboljsanja prijedloga i dizanje kvalitete foruma http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da radimo na istoj valonoj du

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jako odbra ideja - na taj način bi se digla kvaliteta i to dosta.

 

Je da bi se izgubilo vrimena na reorganizaciju foruma, ali to bi se dalo sve sredit u jednom danu, naravno ako se većina slo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za rad na forumu nitko nas ne plaća, ali nagrada je kada uspješno pogodiš ili kada kroz rad na forumu shvatiš gdje griješiš i to ispraviš. Svi bi mi voljeli postati 'mali milijunaši', ali to je teško.

Moj se bud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podrzajem Tutov prijedlog da se na otvorenom dijelu foruma objavljuje statistika uspjesnoti analiza i dojava, po meni je to najbolje na forumu Vijesti i obavijesti, jer ako se ne varam vijest objavljena na tom forumu direktno ide i na portal?!

 

Eagle je upravu, tribala bi se stvorit grupa ljudi koja bi bila Dwizdu kao ispomoc u ovom projetku, po meni je Kova idelna osoba za administatorske ovlasti, prvo covik se kuzi u programiranje, ima iskustva s forumima, cak ima i vlastiti forum, i najvaznije od svega dosta je online.

A sta se tice moderatora unutar zatovrenog foruma, to se moze rijesit i u hodu, kao i jos neke sitnice.

 

Naravno ovo sve pisem pod prepostavkom, da se vecina korisnika slozi s ovim prijedlogom i da Dwiz odobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije problem preurediti forum, brzo se to obavi, samo treba smisliti raspored do kraja.

 

Korisnike prve i treće skupine imamo samo mi nije jasna druga skupina? Ja sam prije za to da nekako spojimo prvu i drugu skupinu i na

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobno sam za 3 korisnicke grupe, jer bi se tako ljude poticalo da vise pisu, a tako dolazimo do kvalitete. Al vidit cemo sta vecina kaze.

 

A sta se tice trece grupe, istina da to vec imamo, al mislim da je i tu potribna reorganizacija, jer sve svasta pise. A i ne svidja mi se stav pojedinaca, dojava je dojava bia koef 1.3 il 13. Nitko nikom ne drzi pistolj nad glavom da mora nesto uplatit, valjda svako moze procjenit sta ce ispratit, a sta ne.

 

Pravila mogu pokusat napisat, al najbolje je da to zajednickim snagama napravimo.

 

Od svih sportova najvise pratim nogomet, tako da se javljam za moderiranje tog dijela foruma, ako triba mogu i tenis. Ocekujem od jos nekih clanova da se jave, da odvoje dio vrimena za forum i da dignemo kvalitetu.

 

I jos nesto mislim da nema potibe za forumima Vijesti i linkovi, da je najbolje na forumima spec za sportovima imamo stickye za te dvije teme, tako da napravimo bazu linkova po sportovima, i da na jednom mistu imamo sve aktulane vijesti iz pojedinog sporta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu moderirati, npr. tenis. Ako treba šta drugo javite na PM.

 

Prijedloge pravila treba postaviti 'za prvo čitanje', pa kroz raspravu 'ići na drugo čitanje' i konačno usvajanje. :idea:

 

 

Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znam da sam sad skroz novi na forumu i da moja riječ i nije tako bitna

 

BITNA JE, BITNA SVAKA NAPISANA RIJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ ONE UNITED: bez obzira sta si novi, pokazi si zelju za pridoneses ovom forumu, a to se cijeni :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma nije problem preurediti forum, brzo se to obavi, samo treba smisliti raspored do kraja.

 

Korisnike prve i treće skupine imamo samo mi nije jasna druga skupina? Ja sam prije za to da nekako spojimo prvu i drugu skupinu i na

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...