Jump to content
Sign in to follow this  
ONE UNITED

SRIJEDA 12.4.

Recommended Posts

Bdući da danas ima dosta nogometnih utakmica kako ligaških tako i u kupu evo nekoliko onih za koje mislim da će proći:

 

PORTSMOUTH - ARSENAL (tip 2, Supersport 1.75)

 

- Arsenal je u nedjelju izgubio na Old Traffordu što i nije čudno ako uzmemo u obzir sigurni umor kao i činjenicu da United igra opet kao u najboljim danima. No sumnjam da je ta tekma prekinula i fantastičnu formu u kojoj se i Arsenal nalazi. Bez obzira što se Portsmouth grčevito bori za opstanak i u svaku utakmicu ulazi "na no

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema ljutnje nikad, dobre si parove našao ali mi Basel je jedino malo sumnjiv. na njega bi probao mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

da i ja ga ove godine cijelo vrijeme izbjegavam taj Ajax jer su razočarali skroz sve ali sad su dobili doma Alkmara 1:0 u zadnjem kolu pa mislim da su digli nakon te pobjede samopouzdanje a i trebaju im neophodno bodovi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam da bi kod Basela moglo biti napeto, ali kad mi je koeficijent dosta visok pa bi zato probao, a istina je da je Ajax x puta ove godine zajebao ljude pa i mene, ali sad je voda stvarno došla do grla, a Arnhem se ne bi trebao nešto posebno trgati za bodove. A tak je i sa AZ-om samo ne volim puno parova iz jedne lige, makar vjerujem da će i oni dobiti, ali sam manje siguran jer su legli kod Ajaxa pa mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću najvjerojatnije odigrati over 2.5 na Bayern... Tu bi trebalo biti dosta golova, a i kvota je veća (mislim da je oko 1.60).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, evo i ja cesto nemam sta raditi na poslu pa reko malo da ucestvujem u ovom forumu.

 

Danas i nije tako strasno, sve utakmice su poprilicno izvesne. Moje je misljenje da bi se bajern veceras ipak mogao malo oznojiti, ipak je 90 minuta sa timom koji je potukao werder do nogu sa 3:0 nesto sto ne prolazi tako brzo. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...