Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

21.04.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Pravila natjecanja:

 

1. sudjelovati mogu svi registrirani članovi foruma

 

2. korisnik na startu dobiva 100 bodova s kojima dalje raspola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bochum - Burghauzen

 

Tip: 1

Koef: 1.60 Zderic Kladionice

 

Sta da kazem sem da je Burghauzen prvak po primanju golova, jedino bolje primaju unterhascing i saarbrucken.

 

Bochum se opet bori za prvo mjesto i nema mu druge nego da doceka ovog jadnika sa 11 mjesta i da na njemu zaradi 3 poena za prednost nad Aachenom, jer mislim da ce Aachen malo teze do ta tri boda preko Paderborna a pogotovo u gostima gdje im igraci uvijek slabo vezu pertle na kopackama pa imaju prosjek od 8 dobivenih, 3 remija i 4 izgubljene na gostovanjima. To nije prosjek igre u gostima prvaka tabele, prosjek im je 60% prolaznosti. Ipak je drugo mjesto mila majka za njih, bar dok malo ne osvjeze postavu.

 

Eto ovaj par ce da krasi moj tiket i navijacu uz jedno hladno pivce za zivce jer znam da ce prvo primiti gol pa onda navaliti, ko i uvijek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bochum - Burghauzen

 

Tip: 1

Koef: 1.60 Zderic Kladionice

 

Sta da kazem sem da je Burghauzen prvak po primanju golova, jedino bolje primaju unterhascing i saarbrucken.  

 

Bochum se opet bori za prvo mjesto i nema mu druge nego da doceka ovog jadnika sa 11 mjesta i da na njemu zaradi 3 poena za prednost nad Aachenom, jer mislim da ce Aachen malo teze do ta tri boda preko Paderborna a pogotovo u gostima gdje im igraci uvijek slabo vezu pertle na kopackama pa imaju prosjek od 8 dobivenih, 3 remija i 4 izgubljene na gostovanjima. To nije prosjek igre u gostima prvaka tabele, prosjek im je 60% prolaznosti. Ipak je drugo mjesto mila majka za njih, bar dok malo ne osvjeze postavu.

 

Umalo da zaboravim uloziti 10 na ovu tekmu

 

ulog: 10

 

Eto ovaj par ce da krasi moj tiket i navijacu uz jedno hladno pivce za zivce jer znam da ce prvo primiti gol pa onda navaliti, ko i uvijek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ottawa(1.t/k)-Tampa Bay 1/1 @ 2,40 SS

 

Trečina kraj. Iako neće braniti poznati Ottawin golman (mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cibona Zagreb-Hemofarm

Tip 1 koef:2.20

Kladionice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cibona Zagreb-Hemofarm

Tip 1 koef:2.20

Kladionice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cibona Zagreb-Hemofarm

Tip 1 koef:2.20

Kladionice

Share this post


Link to post
Share on other sites

SanDiego(1.in.)-NY Mets pet 23:55 tip 1 - 3,60 Supersport ULOG: 10/10

 

Jučer pogodio pa imam nešto bodova, ajmo dalje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

NHL Doigravanje

 

Ottawa-Tampa Bay tip 1

 

kvota 1,65 HL

 

ulog 10/10

 

Vise nema mesta kalkulisanju, Senatori mnogo bolja ekipa sto ce i pokazati protiv Tampe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dublin City-FC Bohemian tip1 2.80(20.45h)Supersport

 

ulog 10 bodova

 

dosada su dvaputa svega i grali me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reynolds B.-Sela D. tip 1 1.65 @ SuperSport 22:00

 

reynolds je prvi nositelj tog turnira i mislim da će se lako plasirati u polufinale!!!

 

Ulog 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

datum pet, 21. apr (22:30): Guimaraes - Boavista Tip: X Kvota: 3.35 Kladionica: Goldbet Ulog:1010

Pozdrav svima,za danas portugalska prva liga: Gimaresu su ova tri boda potrebna za opstanak vise nego ista.U medijima je ovaj susret okarakterisan kao najvazniji u sezoni za domacina.Tako i jeste jer ukoliko izgubi moze polako da se sprema za drugu ligu jer u sledecem kolu gostuje Porto,a u poslednjem docekuju Amadoru.U proslom kolu su kao domacini savladali fenjerasa Penafiel sa 3:1 i pravo je cudo sto su uopste i primili taj jedan gol.Pre toga su na domacem terenu zabelezili poraz od Sportinga(0:1),neresen rezultat sa Akademikom(1:1),i dve pobede(4:0 V.Setubal, 2:0 Benfika).Imaju skor kod kuce 5-4-6 i retko kada na njigovim mecevima padne vise od dva gola sto vazi i gosta.O Boavisti moze dosta toga se kaze.U zavrsnicu prvenstva su usli totalno nezainteresovani i dali su samo jedan gol na poslednjih sedam meceva.I sa tako losom realizacijom su uspeli da ostanu neporazeni na poslednje 3 utakmice u gostima.Nisu uspeli ni Penafiel da pobede 0:0(poslednja u gostima),dok su u proslom kolu kao domacini izgubili od Benfike sa 0:2.U losoj su formi.Tradicija:pre dve sezone na ovom stadionu 1:1,prosle 2:0 za domacina,a prvi mec ove sezone su zavrsili rezultatom 1:1.Objektivno gledano,ishod ove utakmice,tj. da li ce doci 1 ili x,zavisi samo od igre Boaviste jer sigurno imaju kvalitet da se izbore za jedan bod a da li ce biti motivisani stvarno ne znam.Zbog toga vam predlazem da obavezno odigrate 1x na nekom tiketu a ja cu hrabro na x.Sumnjam da ce igraci Boaviste da pruze dve lose partije u dva kola i da ce da izgube dve utakmice za redom.Isto tako realno je ocekivati i da Gimares malo popusti na psihickom planu jer igra dve za redom na domacem terenu pod stvarno velikim pritiskom.Veliki pozdrav iz Smedereva!

P.S. Pisite na mail dexsamurai@yahoo.com,kladionica Goldbet je manje poznata od expekt i gamebookers ali je jako popularna jer daje dobre kvote...mozete je naci na netu: http://www.goldbet.com/GoldEng/V_UserName.asp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...