Jump to content
Sign in to follow this  
houska

Isplata sa 'bet-at-home'

Recommended Posts

dobar dan ljudi evo mene novog na forumu.da vam nesto kazem NEMOJTE SE KLADIT NA BET AT HOME zato jer mi ne zele isplatit 840 eura ! poslao sve dokumente i sve i na kraju mi kazu da imam vise kladiteljskog racuna boze sveti a na tom drugom racunu je moj tata uplatio samo 10 eura !! a ne kuzim ih zasto nisu odma zatvorili racun nego kad zatrazim isplatu pa sad na kraju pisu da mi ne zele isplatit ali nema veze vidjet cemo se mi na sudu jos uskoro bio sam kod odvjetnika i sve nece se lako izvuc ja sam se kladio posteno navijao a sad moram plakat sta nemogu ic na more.prvo su mi rekli da moram ulozit 400 eura da bi mogao podic pa poslije idem na isplatu i kazu da mogu i nakon toga mi kazu da mi nemogu isplatit pa sam se jako sokirao i zatrazili su mi slike mastercarda od mame i tako to poslao sve mislim da me zele prevarit na veliko ! a ovako je bilo nama je doslo doma pismo neko o bonusima i moj sin je prvi pitao moju mamu dal moze uzet mastercard da uplati i da igra... uplatio je 10 eura i dobio 20 i potrosio je..pa je mene nagovarao da ulozim s njim 50 eura na moje ime i dobili 100 eura i tako poceli igrat europsko prvenstvo i potrosili na ulog 400 eura kako bi rekli da mi mogu isplatit i nama bilo sveukupno negdje 840 eura i isao sam na isplatu i rekli su mi da pricekam svaki put zovem potrosim na telefon na jedan poziv 42 kn i stalno nesto izvlacili da moraju pitat sefa pa sta tu moraju pitat sefa??? ovo je kladionica kad dobijem odma se isplacuje a ne ove gluposti sta izmisljaju samo da bi zadrzali novce e nece to tako dobro proc ! zelim da mi isplate jer ovo je nemoguce nigdje vidio mozda sam trebo na bwin otic a jbg sam sam kriv ja sad neznam sta da radim preostalo mi je odvjetnik jedina nada,a i hvala im sta su mi upropastili ljetovanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupa škola.

 

Prije upuštanja u avanturu zvano 'online kla

Share this post


Link to post
Share on other sites

da imate pravo i sta vi mislite sta da radim imate li kakav prijedlog za mene?

Dobro jutro!

 

Ukoliko će biti dobre volje, zamolite 'bet-at-home' da vam bar vrate ulog. Iznistirajte da ste sve činili u dobroj vjeri, da ste im poslali svu potrebnu dokumentaciju i da niste imali namjeru varati sa otvaranjem drugog obiteljskog računa, te ukoliko vam vrate uloženi novac, neka vam zatvore oba računa.

 

Sve navedeno mora biti dobro sročeno na engleskom jeziku i tu vam mora pomoći netko tko zna jako dobro engleski, ukoliko to sami niste u stanju učiniti.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, i ja imam dva racuna na BAH-u..

Jedan direktno otvoren kod njih, a drugi je origigi bio Starbetov, ali posto su oni sad jedna te ista on line kladionica, poslali su mi broj racuna i pin ia tako ispada da kod njih sad imam legalno otvorena dva racuna..

Sad, brisati taj jedan da ne bi bilo komplikacija ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro!

 

Ukoliko će biti dobre volje, zamolite 'bet-at-home' da vam bar vrate ulog. Iznistirajte da ste sve činili u dobroj vjeri, da ste im poslali svu potrebnu dokumentaciju i da niste imali namjeru varati sa otvaranjem drugog obiteljskog računa, te ukoliko vam vrate uloženi novac, neka vam zatvore oba računa.

 

Sve navedeno mora biti dobro sročeno na engleskom jeziku i tu vam mora pomoći netko tko zna jako dobro engleski, ukoliko to sami niste u stanju učiniti.

 

Lijep pozdrav.

e pozdrav ja sam njih prije vec zamolio u svemu i oni meni namjerno ne zele odgovarati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro!

 

Ukoliko će biti dobre volje, zamolite 'bet-at-home' da vam bar vrate ulog. Iznistirajte da ste sve činili u dobroj vjeri, da ste im poslali svu potrebnu dokumentaciju i da niste imali namjeru varati sa otvaranjem drugog obiteljskog računa, te ukoliko vam vrate uloženi novac, neka vam zatvore oba računa.

 

Sve navedeno mora biti dobro sročeno na engleskom jeziku i tu vam mora pomoći netko tko zna jako dobro engleski, ukoliko to sami niste u stanju učiniti.

 

Lijep pozdrav.

dobro jel mozes dat mozda e mail od njihovog glavnog nekog ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jel mozes dat mozda e mail od njihovog glavnog nekog?

Odakle da ja znam nekog glavnog.

 

Na dnu prve stranice 'bet-at-home' na dnu piše 'Contact' tu se nalaze sve potrebne adrese i telefoni, pa se izvolite poslužiti.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...