Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

24.04.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Pravila natjecanja:

 

1. sudjelovati mogu svi registrirani članovi foruma

 

2. korisnik na startu dobiva 100 bodova s kojima dalje raspola

Share this post


Link to post
Share on other sites

SanDiego(1.in.)-Arizona tip 1 - 3,50 Supersport ULOG: 10/10

 

Jučer sam pogodio, idem pokušat i danas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

New Jersey(1.t/k)-N.Y. Ran 1/1 @ 2.65 SS

Ulog: 10

 

Obrazlozenje, Rangersima, koji inače rasturaju fali previše ekipe da bi ovo mogli dobiti, jednostavno su u rasulu i moraju improvizirati, igraju protiv uigrane ekipe doma koja ima veći dio momčadi na okupu, prema tome, 1/1 mi se čini kao peace of cake za ovu tekmu. U svakom slučaju zicer je pobjeda NJ-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dallas(2.ut.)-Colorado tip 1 1.95 @ Germania 23:55

 

DAllas je prvu utakmicu play offa izgubil doma i ne vjerujem da će dozvoliti još jedan kiks doma i dozvoliti coloradu da povede 2:0!!

 

Ulog 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

(24. apr, 21:30) Academica - Braga tip:Exact Score 1:1 kvota:6.50 prema gamebookers-u ulog 10/10

Pozdrav svima, danas je siromasna ponuda pa sam samo ovu tekmu izabrao da odigram. Gost je veoma slab u gostima. Poslednjih par kola igra ocajno i poklanja bodove zato sto je vec obezbedio cetvrto mesto i ne moze se maknuti ni gore ni dole. Domacin igra solidno u poslednje vreme. Nesto bolje partije pruza u gostima nego na domacem terenu. Prakticno je obezbedio opstanak, i nece biti previse motivisani za ovaj mec. Neresen ishod se namece kao jedino realno resenje. Tesko je ocekivati da bude 2:2 kao sto je bilo prosle godine, a 0:0 je opet manje verovatno od 1:1 jer su oba tima u stanju da daju gol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00 tk/ New Jersey - NY Rangers 11 @ 2.60 Favorit

 

Ulog 10/10

 

New Jersey je u prvoj utakmici razbio Rangerse 6:1, i ne vidim zasto danas tako nebi bilo, pogotovo ako u obzir uzmemo ozljede u redovima Rangersa.

 

GL :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acad.Coimbra - Sport.Braga

 

tip 1 kv.2,0 wetten.de

ulog 10

 

Academica je samo jedan bod od zone ispadanja,dok je Braga osigurala prolaz u uefa kup.

Ovom pobjedom bi skoro osigurali opstanak u ligi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pk/ Furth - Cottbus

 

Tip: 1/x poluvrijeme 1 / kraj x

 

Po meni bi tribalo završit nerješeno najrealnije gledajući situaciju. A prvo poluvrijeme dajem domaćinu, ipak je domaći teren i igrači će stisnit nebi li stigli na 3 mjesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

pk/ Furth - Cottbus

 

Tip: 1/x poluvrijeme 1 / kraj x

 

Po meni bi tribalo završit nerješeno najrealnije gledajući situaciju. A prvo poluvrijeme dajem domaćinu, ipak je domaći teren i igrači će stisnit nebi li stigli na 3 mjesto

tečaj: 13:00

Ulog: 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dallas(2.ut.)-Colorado 1 1,90 HL

ulog 10

 

Ponuda za danas nije nešto pa eto koeficijent nije loš, ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pk/ Furth - Cottbus

 

Tip: 1/x poluvrijeme 1 / kraj x

 

Po meni bi tribalo završit nerješeno najrealnije gledajući situaciju. A prvo poluvrijeme dajem domaćinu, ipak je domaći teren i igrači će stisnit nebi li stigli na 3 mjesto

tečaj: 13:00

Ulog: 10

1:1 (1:0) - weeeeeeee - :o

 

Koeficijent: 13 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...