Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

02.08.2008.

Recommended Posts

Dan

Konačno među prvima ,a ne samo naveče

kad je sve gotovo,pa ču probat odigrat nešto

ozbilnije i za veču sumicu

sreče puno svima (naravno i meni malo)

ave :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim nema nikoga ovdje kako nema ni nagrada za pisanje ovdje!!!

Edited by tvicenti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

 

Sretno u odabiru parova. Evo par mojih tipova:

 

Rapid - Kapfenberg @ tip X2 @ 3.00

Brann - HamKam @ tip X2 @ 2.25 (ili čista 2)

 

Wil - Gossau @ tip 1 @ 1.55

 

to je to, a da i naravno

 

Murray - Karlović @ tip2 @ 2.70

 

Vidim danas poćinje BiH liga, el ima već kakvih dojava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam svakakav tenis ali ovaj Karlović ja stvaeno ne znam kako bi nazvao to nego anti-tenis.

 

Taj čovjek imam samo odličan servis i jedini udarac koji zna je neki jadni obrambeni slice i ništa više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam svakakav tenis ali ovaj Karlović ja stvaeno ne znam kako bi nazvao to nego anti-tenis.Taj čovjek imam samo odličan servis i jedini udarac koji zna je neki jadni obrambeni slice i ništa više.

Znam da Karlo ne igra atraktivan tenis, ali nije bezrazložno na 22. mjestu (Murray je 9.). Karlo ima 29 godina, 208 cm i 104 kg, te za svoje predizpozicije ne može igrati atraktivno kao Nadal, Đoković i dr. Karlo je profesionalac od 2000. i do sada je uspio zaraditi 2.497.112 US$. Kada se sve sagleda, Karlović još igra veoma dobar tenis, a što je danas izgubio od boljeg igrača, ne može mu se uzeti za zlo. Kada se vidi da je Murray u 2. setu susreta imao 92% uspješnosti 1. servisa, te da je nakon 1. servisa ostvario 82% poena, može se zaključiti da je Murray odlično servirao, a da je Karlović imao lošiji servis od uobičajenog. Kod dobrih servera nema puno igre, a pogotovo se to ne može očekivati od tenisača od 208 cm.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...