Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

27.08.2008.

Recommended Posts

Dobro jutro! :uredu:

 

Jučer su dva natjecatelja odigrala par Alania - S.Energia Belgorod (2. ruska liga) - X2 sa tečajem (4.42/3,95). Ne vjerujem da je par slučajno izabran, već je negdje nešto procurilo, a tu informaciju su mogli i na ovom forumu podijeliti, pa tko želi neka isprati par. Isto se dogodilo i Zrinjskim prošli vikend.

Toliko o solidarnosti forumaša ovog foruma.

 

Do 29.08. prijaviti se možete ovdje i sljedeći mjesec natjecati na H2H - Bet-at-home.com.

 

Uspješan dan!

 

 

Tuto :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri dan... svima sretno danas!

 

Zrinjski prošli vikend je jednostavno bio samo value bet, gdje je jedna od dvi najbolje ekipe u BIH igrala u gostima utakmicu protiv najslabije momčadi u ligi! Na neutralnom terenu i uz normalno suđenje rezultat bi bio minimalno 4:0 za Zrinjski! Kladionice su jednostavno previše uzele u obzir taj domaći teren i domaćinsko suđenje!

 

Inače utakmica je bila otvorena potpuno uz puno prilika na više strana i vrlo je lako mogla biti i pobjeda domaćina, Zrinjski se čak i provukao... sve u svemu par za ulog 5/10 kao što sam i napisao! Nije nikakvih procurivanja informacija bilo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za Alania - S.Energia Belgorod čekamo kolegu Perkana da se očituje :uredu:

Pozdrav svima i da odmah objasnim:

 

Na jednom srpskom sajtu ( da ga ne reklamiram vec ako nekog interesuje mogu mu poslati PM ) gde se prate analize i statistike video sam jedan zanimljiv mec gde Alania u zadnjih 7 meceva ima samo 1 pobedu dok gosti u isto vreme nisu izgubili ni jedan mec.To me je privuklo i zato sam to igrao. Inace ja sam to i ranije napominjao da mnogo ne verujem u dojave pa to i ne shvatam ozbiljno.Vise volim da odigram nekoliko parova od 1,4 - 1.8 kvota ( to se vidi i po mojim igrama na listicu dana ,pa koje hteo mogao je na vreme da odigra).

Da zakljucim ovo je bio cist statisticki pogodak a verovatno i sreca koju zelim svima na forumu.

Pozdrav iz Kikinde

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se javim i ja,pa bilo je govora odnosno cilj ovoga cafea je da se lijepo pozravimo što i činimo(doduše nekako ns je opet sve manje) ali i da eventualno nešto predložimo i prokomentiramo...ja da imam neku informaciju ispalio bi je bez problema ionako navedem parove nakon što ih odigram..ali mene ne ide pa ne ide..

 

..btw jucer od 7 listica pogodio samo jedan,eto toliko od mojega pogađanja..ulozio preko 30€ a zaradio 7..hahaha da nije smiješno bilo bi tragično!!

 

..e sad ajmo prijedlozi insajderi i dojave na sunce!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne "dojave":

 

Partizan i Dinamo idu u LS.

Naravno , ovo je samo zelja jednog navijaca .

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha Partizan možda i ode pošto ima 2-2 ali Dinamo nema izgleda..ali opet imaju muda bahatit se i najavljivati LP 100%...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Jučer pogodim na US Openu iznenađenja, a fulam zicere.

 

Ali evo opet par prijedloga za US Open:

 

Benesova @ 4.10

Parmentier @ 6.00

 

Murray J./Huber L. @ 1.50

Coetzee/Wassen @ 1.45

 

LP:

Arsenal @ 1.20

Basel @ manje od 3 gola @ 1.70

Slavia @ 1X @ 1.50

 

Sretno !!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...